ZPĚT

Recenze:

Láhev: Hankey Bannister
Autor: Nethar
WB
Aroma: nasmrádle travnatá, zmoklé seno, v prvních úderech po odklopení víčka až mátová, po roztočení košík neočištěných hub a více sladkosti
Chuť: nepříliš silná, ale taková nahořklá, grepy mám rád, ale tady to jsou skoro už jenom ty bílé slupky
Dozvuk: ve stylu hořké grepovitosti středně dlouho doznívá
Shrnutí: Žádná velká diskotéka se nekoná. Hlavním "trhákem" charakteristik je bohužel grepová hořkost bez grepové šťavnatosti.

Autor: Rescue
Aroma: sladké, květinové, medové, ale po opravdu dlouhém přikolopení tam cítím hlavně zelený bonpar :D
Chuť: sladká, zpočátku cítím ten zelený bonpar (a to jsem jej předtím fakt necucal...), po druhém doušku ale přichází štiplavost, která je dána vyšším procentem alkoholu (46%), kterou střídá mírná hořkost..
Dozvuk: tak není o úplně špatné, ale jedna láhev stačila...já ty hořknoucí whisky nějak nemusím. Tuto jsem koupil v akci a zaujalo mě, že je namíchána podle receptury z roku 1924...navíc tam byla velmi příznivá cena..

Autor: bred
Shrnutí: pil som včera,ničím ma neohúril a ani neprekvapil,klasický škótsky blend na bežné pitie :o

Autor: grapherx
Aroma: alkohol, hodně na pozadí jemná sladkost, další přičichnutí převládá sladká vůně
Chuť: první napití sladká, po chvilce silně hořkne, což zůstává i při dalším napití
Dozvuk: pouze hořkost
Shrnutí: Pro mě zklamáním. Nečekal jsem žádné zázraky, ale např. Ballantines za stejné peníze si naliji rozhodně radši. Bohužel ani přidání vody nepomáhá.

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.