ZPĚT

Recenze:

Láhev: Springbank 12 yo Cask Strength 54,6%
Autor: Radek
WB   WOL
Aroma: Aceton... a je tam podtón černého rybízu který to zjemňuje.
Chuť: Teda přiznám se, že tady jsem zalapal po dechu... exploze síly (a to mám cask strength v oblibě) ale jinak nic až tak moc zajímavýho. Na závěr čokoláda.
Dozvuk: Dlouhý, mírně slaná čokoláda... a mihnou se i lesní jahody.
Shrnutí: Tak trochu zklamání. Je impozantní svoji silou, ale poněkud plošší pokud jde o chuť... ale jinak je to vonkoncem příjemný pití. A jak se tak propíjím lahví směrem ke dnu, zamlouvá se mi čím dál tím víc. Jo a zkusil jsem i zaexperimentovat s vodou (já na tyhle hrátky moc nejsem) - pokud jde o vůni tak s vodou mizí aceton i blackcurrant a nastupuje přeslička s kapradím. Pokud jde o chuť, tak bych řekl že s vodou nastal posun do sladka a objevuje se i to kapradí.
Body: 83

Láhev: Springbank 12 yo Cask Strength 54,6%
Autor: joy
WB
Aroma: ovoce, sladkost, koření, lehce zvláštní (ale příjemný) kouř, švestky, jablka, lékořice, med
Chuť: sladká, kořenitá, ovoce, lékořice, pepř
Dozvuk: kořenitý, nasládlýs lehkým sladkým kouřem, lékořicí a nakyslostí, pepř
Shrnutí: Byl jsem překvapen, byl jsem ohromen. Vzhledem k tomu, jaké jsem měl dosud zkušenosti se Springbankem, tak tohle jsem nečekal. Bylo to tak fajn, že bych ihned bral láhev. Ještě musím zkusit základní 10. Tímto se omlouvám všem Springbankům

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.