ZPĚT

Recenze:

Láhev: Arran Robert Burns
Autor: Duthoron
Aroma: Sladká vanilka, příjemné, vyvážené, v jednu chvíli mi dokonce přišla trochu, jako když v lese voní houby.
Chuť: Olejnatá, hruškový kompot, příjemně svěží, lehce kořeněná.
Dozvuk: Sladkost, lískové ořechy a nakonec trocha koření
Shrnutí: Mě přišla dobrá až velmi dobrá, dobře se pije, potěší lehce zvýšený obsah alkoholu a příjemná cena, za kterou se vyplatí lahev ochutnat, umím si jí představit i jako stálou členku mého barového souboru. ;)

Autor: J.K.Ch
Aroma: Svěží a bourbonovitá se značnou stupou ovoce a náznakem vanilky.
Chuť: Sametová lehce dřevitá s citrusy jemnou peprností a a náznaky vanilky a ovoce které jakoby prostupují z vůně.
Dozvuk: Závěr hřejivý docela příjemný. Nasládlý lehce kořeněný a trošku víc hořký.
Shrnutí: Velice sympatická je zde cena za láhev, tedy cca 550 Kč. Chuť není špatná, vůně je fajn, v dozvuku trochu něco chybí a přebývá kousek hořkosti.
Body: 74

Autor: lalos
WB
Aroma: Lehká, svěží. Čerstvé šťavnaté ovoce, pomeranče, med, skořicová sušenka.
Chuť: Příjemně pitelná, lehká, osvěžující. Opět ovoce, vanilka, lehounce koření.
Dozvuk: Střední bez hořkosti, oříšky, slad. Dřevo a koření hodně nevýrazné.
Shrnutí: Nečekal jsem nic a byl jsem docela příjemně překvapený. Na tak mladou whisky příjemně osvěžující. Potěší vyšší procenta i přírodní barva. Na lahev to nevidím, ale dám si ji kdykoliv znovu rád.

Autor: lochness
WB
Aroma: speysidovo sladká, bourbon
Chuť: nevýrazná, nič netrčí, ale dobre sa pije
Dozvuk: rovnako ako chuť, neprekvapí, minimálne drevitý
Shrnutí: vzhľadom na cenu je to kandidát na nákup, ideálne letné pitie na terasu

Autor: Žiži
WB
Aroma: lehce ovocná, pečené kaštany (slabě), vanilka, mírně sladká
Chuť: slabě ovocná, trocha vanilky, mírně obilná
Dozvuk: kratší, obilný, slabě vanilka a stopy ovoce
Shrnutí: mladá a trochu nevýrazná, jinak docela příjemná a velice lehce pitelná, ale palírna umí mnohem lepší whisky, jako pocta Robertu Burnsovi nevím, nevím, ředění nezkoušeno
Body: 76

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.