ZPĚT



Recenze:

Láhev: Glencadam 10 yo
Autor: Anonymous
Aroma: ovocná vůně, něco mezi jablkem a hruškou, spíš nezralými a do toho ještě něco jemně násládlého
Chuť: zpočátku respektuje mírně nasládlou vůni na kterou navnadí, pak ztrpne (podle mě příjemně)
Dozvuk: takový trpký mix + dřevo, ve kterém se stydlivě připomíná něco kyselého i sladkého
Shrnutí: při prvním ochutnání mě překvapilo, že je to trochu jiná whisky než na co jsem zvyklý, hlavně onou neočekávanou trpkostí, kterou jsem si postupem času oblíbil... úplně závěrem bych řekl, že za zkoušku stojí a po jednom či dvou vzorcích asi každý bude mít jasno, zdali si ji oblíbí jako já, nebo ji zatratí jako mí dva kamarádi co se nad vzpomínkou na ochutnávku šklebí dodnes!

Láhev: Glencadam 10 yo
Autor: Nethar
WB
Aroma: Taková uhlazená sladkost. Není to příliš intenzivní. Trochu sherry, trochu lesa, citrusové tóny, vitacit.
Chuť: Středně silné (43?), sladší spíš, kořenitě dřevité.
Dozvuk: Zase nasládlost, jde spíš do vanilky, poměrně jemná, karamelovo oříšková.
Shrnutí: Tož nevím, nějaký normální pití pro chvíle pohody? :-) Ani zapamatovatelné, ani špatné, spokojenost, taková příjemně nasládlá. Tip: Glencadam 10 (dle otevřených lahví na WB, díky zombovi za vzorek!).

Láhev: Glencadam 10 yo
Autor: josé
WB
Aroma: hezké. kokos, meruňky, vanilka, žvýkačkové. trocha suchého dřeva. štěrk a travnatost. (b.2/3)
Chuť: vanilkově sladká, travnatost a pikantní dubové koření. koláč s ořechy. hořkost na hraně, práškové kakao. (b.2+/4)
Dozvuk: sladký. banán, vanilka, kokos, čokoláda. (b.1+/2)
Shrnutí: výrazný vliv AO. zajímavá whisky. (b.0/1)

Láhev: Glencadam 10 yo
Autor: josé
WB
Aroma: lehké, sladší, hozené do AO. vanilka, karamel, sláma. hebké, navoněné, příjemné. slad, špendlíky. (b.1+/3)
Chuť: pikantní. sladké dřevo, skořice, lékořice. lehká travnatost. meruňky. možná i opálenost a plastovost. (b.3/4)
Dozvuk: mléčná čokoláda, sladké dřevo, skořicový šnek s ořechy a arašídy. sušené meruňky. (b.1+/2)
Shrnutí: příjemné překvapení. lehce pitelná základní whisky. zaujala. (b.0/1)


Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.