ZPĚT

Recenze:

Láhev: Bowmore 15 yo Feis Ile 2012
Autor: Marvin
Aroma: Ořechy, kůže, trochu nezralé ovoce. S vodou: rozvoní se datle, hrušková povidla.
Chuť: Rozinky, čokoláda, sherry. S vodou: V chuti více mléčná čokoláda.
Dozvuk: Krátce sladká karamelka, pak hořká čokoláda, trochu soli a kouře, střední délka. S vodou: na konci lískové ořechy a jablečný kompot, trochu popela.
Shrnutí: Zaujala mě už svojí lákavou tmavou barvou, takže jsem s nákupem tenkrát neváhal. Navíc mi ji zabalili do vkusného jutového pytle ;) .

Láhev: Bowmore 15 yo Feis Ile 2012
Autor: Žiži
WB
Aroma: sladké ovocné tóny, středně silná rašelina a kouř, slabě mátová čokoláda, obilí, trocha soli
Chuť: sladké ovocné tóny, středně silná rašelina a kouř, slabě mátová čokoláda, obilí, slaná
Dozvuk: dlouhý, ovoce a středně silná rašelina a kouř, slabě mátová čokoláda, obilí, slaný
Shrnutí: zrání v sudech po sherry dodalo whisky nádhernou barvu a ovocné tóny, které se velice dobře doplňují s rašelinou a kouřem, lepší je neředěná, nefiltrovaná za studena a nejspíš nebyla barvená karamelem, za vzorek děkuju převelice Marvinovi
Body: 85

Kód této stránky napsal Nethar v PHP v letech 2012-2018 a je fakt jako teda hustej, že to dokázal.