Ballantine's Finest nacenění

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
MG85
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 1
Registrován: 09 čer 2021, 17:09

Ballantine's Finest nacenění

Příspěvek od MG85 »

Zdravím, podedil jsem lavev Ballantine's Finest 4.5l z roku 1960 v originál balení s kolem včetně Ballantine's nálevky.
Potřeboval bych vědět jestli jí vypít nebo archivovat dál, ponevač sem nenašel cenu tohoto ročníku
Předem dík za odpovědi
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ballantine's Finest nacenění

Příspěvek od Nethar »

Ochutnej a pak případně archivuj dál ;-)
(vím, že jsem nepomohl, ale mám nutkání vše komentovat a nedokážu to zastavit ;-))
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Ballantine's Finest nacenění

Příspěvek od Martin2 »

MG85 píše: 10 čer 2021, 19:58 ...v originál balení s kolem včetně Ballantine's nálevky.
S kolem? Jestli bylo myšleno s kolkem tak by mě zajímalo s jakým. Můžeš sem dát nějaké fotky?

Jinak takhle naslepo, od boku cokoliv mezi 1500 až 5500 Kč.

Problém je že tyhle mega flašky ač starý nemaj o moc větší cenu než 700ml - navíc se blbě prodávaj, shání se na ně kupec.
Za mě trochu jak píše Nethar, asi nejlíp nabídnout k rozlití - já bych 200ml za 250 Kč na košt bral.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Ballantine's Finest nacenění

Příspěvek od nobynoblhoch »

Koukal jsem a 4,5 l Ballantines 2400.- nejlevnejsi nabídka,tahle je z 60.let,ale myslim si ze to na ceně moc nepřidá,muj odhad je tak 3000.- az 3500.- velké láhve prostě normalni sběratel nebo konzument nekupuje....jsou asi tri moznosti....potkas blazna do ballantines co ti da bambilion, usporadas ochutnavku za rozumné vlezne,nebo to vypijes s kamarady na bečce-narozeninach atd
Odpovědět