Stará lahev Gold Cock 4,5l

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Stará lahev Gold Cock 4,5l

Příspěvek od Nethar » 30 pro 2013, 10:27

Nevím, jak je to na aukru, každý obchod mě tam zatím obrovsky vytáčel, hlavně vzhledem k tomu, že mám zkušenosti s eBay a vím, že to může fungovat i jinak než "dejte nám provizi a problémy si řešte sami". Ale na eBay (aspoň anglické) je obchod s alkoholem také zakázán a řeší se to právě prodejem "sběratelských lahví", případně "vzácné ozdobné lahve", která má náhodou i nějaký nepodstatný obsah, apod. Pak už jenom záleží na kontrole, jestli to projde nebo ne. Jak je to přísné na aukru, nevím, ale docela bych si tipnul, že dokud si někdo nestěžuje, je lepší to ignorovat a inkasovat provizi, že.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Honza77

Příspěvek od Honza77 » 30 pro 2013, 12:02

Tak jsem hodil inzerát na sbazar. Odpověděli mi obratem 2 pánové, jeden vlastní podobnou lahev o stejném objemu a kupoval ji v roce 1989 v prodejně ESO za 980 kčs. A druhý pán mi odpověděl, že tuto whisky za totality pil a byla údajně na tehdejší poměry velmi dobrá a dala se "tenkrát" přirovnat k Tullamore Dew.
//Edit: Tak údajně by se mělo jednat o single malt. Na malé verzi lahvi to bylo dokonce i napsané. Snad to tedy pomůže při "ocenění".

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 30 pro 2013, 22:55

Tchýně ani strýc ženy si tuto láhev nepamatují, ač jsou místní.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kimo83
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od Kimo83 » 24 pro 2018, 18:30

Dobrý den. Já tuto láhev mám. Dostal ji k narozeninám můj děda v roce 1988.

Odpovědět