Dotaz

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
ulikos

Dotaz

Příspěvek od ulikos »

Zdravím všechny,už jsem měl whisky tullamore dew,old smuggler,ballantine's teď bych chtěl zkusit další.Je dobrá whisky Jameson? Mohu ji mít za dobrou cenu.Co vy na to? Děkuji za odpovědi
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Dotaz

Příspěvek od Jerry1 »

Jedná se o jemnou irskou whiskey, zhruba ve stejné kategorii jako Tebou uvedené.
Króča

Re: Dotaz

Příspěvek od Króča »

Jameson není nikdy za dobrou cenu :mrgreen:
Ovšem vyzkoušet se má všechno, takže hrr vesele na něj :violence-axechase:
Jinak pokud bys chtěl poradit dál, zkus to příště tady http://whisky.nethar.cz/forum/viewtopic ... &start=160 ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Nethar »

A jak ti chutnaly ty, cos už zatím měl? Která nejvíc?
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Dotaz

Příspěvek od Hunter »

Máme tu kolem sedmiset dobrých lahví whisky na fóru a dotaz padne na Jamesona...všechna ta snaha o osvětu zde se asi míjí účinkem... :roll:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz

Příspěvek od Nethar »

To od tebe nebylo hezký. Každýmu chutná něco jinýho a každý nějak začíná, je potřeba se propít, já třeba proti výše zmiňovanému Jamesonu Rarest Vintage Reserve 2007 vůbec nic nemám :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Dotaz

Příspěvek od Radek »

Co blbnete, to se přece děje na všech fórech. Na každym fóru se vždycky nováčci ptaj na takovýhle věci, a je úplně jedno zda je to fórum o whisky nebo o placenym sexu.....

to ulikos: v podstatě nejlíp ti poradil Jerry. Za sebe bych asi řekl pouze tolik, že Jameson je zhruba na úrovni Ballantinky či Tullamorky, možná ti bude chutnat míň nebo víc, to je individuálním vkusu..... ale určitě neni tak strašnej jako Old Smuggler :twisted:
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Dotaz

Příspěvek od Hunter »

Nemohl jsem být hodný, při takovém dotazu. Jednak Jameson není whisky, za druhé než bych dal na fórum takový dotaz, není jednodušší zajít do kteréhokoliv baru či hospody a ochutnat ho? V devíti restauracích z desíti ho jistě mají.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
ulikos

Re: Dotaz

Příspěvek od ulikos »

Nethar píše:A jak ti chutnaly ty, cos už zatím měl? Která nejvíc?
Podle mě nebyly špatné,nejsem nějaký znalec,třeba jako Hunter :D Ale asi nejvíc mi chutnala Tullamore Dew.O Balallantine's řekl někdo že to je mýdlová voda :lol: Old Smuggler je takový jemný
ulikos

Re: Dotaz

Příspěvek od ulikos »

Všem moc děkuji za odpovědi hlavně Hunterovi,je vidět že je milý :lol: Jak napsal odborník na whisky Nethar,má skvělé videa na youtube :D každý nějak začíná. Moc do hospody nechodím,mám dcerku.A naskytla se mi příležitost koupit Jamesona,tak jsem chtěl znát názor zkušených kolegů
Odpovědět