Letenky

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Letenky

Příspěvek od nidan »

co používáte za vyhledávače? má teď pocit že všechny jsou na prd...chtěl bych letět z prahy na heathrow 5 , jenže z prahy tam nic nelítá...
vyhledávače moc dobře neumí kombinovat přestupy...skyscanner, kiwi, kayak, azair na hovno, prostě neumí, nebo sem já na prd a neumím :oops:
ano týká se to whisky, ano chci se zastavit v novém macallan boutique, ale z prahy s terminálem 3 je mi to prd platný...a nebo dostanu se z terminálu 3 na 5 bez letenky ? :D
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Letenky

Příspěvek od zombice »

Napsal bych ti v IT slangu něco jako UTFG, ale nebudu tak zlej ;-) Terminal 5 is exclusively used by just two airlines; BA and Iberia. British Airways, with the majority of their flights departing from Terminal 5, fly long haul, Iberia fly to Madrid whilst Iberia Express serve Gran Canaria and Tenerife North. Nevím, kde je tam ten Mac shop, asi ne jen tak někde v hale (to bys mohl naskočit do Heathrow Express vláčku z trojky), takže budeš muset letět asi přes Madrid ;-) :twisted:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Letenky

Příspěvek od nidan »

no právě že to jsem našel taky, ale to jsou špatné informace, BA normálně z 5ky lítaj třeba do berlína, mnichova, vídně, ale taky v rámci UK, východ, USA, apod...prostě je to komplikovaný :)
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Letenky

Příspěvek od zombice »

Já tam nevidím rozpor, majority neznamená všechny ;-) A ten Madrid je skoro tutovka, koukal jsem na pár letů a vždy na T5 :-)
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Letenky

Příspěvek od tornado »

Kupovat si letenky podle whisky shopů :lol: Tak to už je jiná liga :character-megaman:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Letenky

Příspěvek od nidan »

zombice píše: 07 srp 2019, 09:11 Já tam nevidím rozpor, majority neznamená všechny ;-) A ten Madrid je skoro tutovka, koukal jsem na pár letů a vždy na T5 :-)
prdět na španěly, BA po evropě to je taky tutovka, kromě prahy....ale žádnej vyhledávač to neumí naplánovat jak bych chtěl...
Uživatelský avatar
Lien
New-make
New-make
Příspěvky: 171
Registrován: 11 dub 2018, 12:22
Bydliště: Slaný

Re: Letenky

Příspěvek od Lien »

Akce na letenky:
Z Prahy do Edinburghu již od 1.565,-
září + říjen | easyJet
Odpovědět