Jak pít vodku?

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Namornik

Re: Jak pít vodku?

Příspěvek od Namornik » 13 bře 2012, 16:06

Vodka na gramy se pije teď. Mísní choděj s vlastní flašou do hospody pro třeba 500g vodky jako mi pro pivo. Studenou jí nepijou. Já vodce nijak neholduju taky asi od 15ti let, ale ochucený absolutky nejsou špatný. Jo a hlavně mám doma litrovku Absolut ROCK v koženym obalu :-p

Mirek
Znalec
Znalec

Příspěvek od Mirek » 13 bře 2012, 18:28

Pro mě osobně je vodka pitelná jedině jako nezbytná součást Bloody Mary, kterou si míchám za teplých letních večerů s patřičnou dávkou ledu . To znamená, že už se mi to blíží... :D
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.

Namornik

Příspěvek od Namornik » 13 bře 2012, 18:37

Bloody Mary zrovna piju spíš v zimě, na léto je to moc těžký do břicha a s ledem je to zabitý ;) Je to výbornej vyprošťovák. Občas k ránu na nějaký párty dám vodku s nějakym energákem....trochu probrat a cukr do těla.

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 06 čer 2012, 20:43

Vodku jsem nikdy moc nemusel, až na Stoličnou, Standard a Finlandii mi přijdou nepitelné a bez chuti - Nethare, fakt nechápu, co chceš testovat :-D. Jinak pro Huntera: Nemiroff by měla být jedna z těch úplně nejlepších, pokud to věnuješ místním výrostkům, budou na Tebe koukat jako na boha a ještě dlouho vzpomínat, jak pili takhle hóchštaplerský pití :-D.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 07 čer 2012, 07:49

To Leviathan: Nemiroff jsem nakonec neochutnal, věnoval jsem ji jednomu chlápkovi, co mi v březnu v horách v noci pomohl a vytáhl mi terénním autem moje auto zapadlé do bahna v podmáčeném svahu. Tak jsem se za ním pak stavil a z vděku jsem mu ji věnoval.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 07 čer 2012, 08:32

To je rozumný použití 8-)
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 12 bře 2014, 19:37

Předchozí debata je bezpředmětná, protože teď už vím, jak se pije vodka. Samozřejmě jedině v ruském stylu (vše podstatné je v čase 2:05):

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Jerry1
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Jerry1 » 12 bře 2014, 19:43

Takže je jedno, jestli vodku piješ při pokojové teplotě nebo ledově vychlazenou - důležitá je okurčička :D.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 12 bře 2014, 19:46

Výdech a okurčička :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

whisky

Příspěvek od whisky » 13 bře 2014, 21:44

Leviathan píše:Vodku jsem nikdy moc nemusel, až na Stoličnou, Standard a Finlandii mi přijdou nepitelné a bez chuti - Nethare, fakt nechápu, co chceš testovat :-D. Jinak pro Huntera: Nemiroff by měla být jedna z těch úplně nejlepších, pokud to věnuješ místním výrostkům, budou na Tebe koukat jako na boha a ještě dlouho vzpomínat, jak pili takhle hóchštaplerský pití :-D.
A nařeďej si ji džusem, viď?

Odpovědět