Zkušenosti s Laphroaig 15

Vaše dotazy k whisky, ať už zcela začátečnické či pokročilé
Odpovědět
scotland

Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od scotland »

Tak dnes som skusil Laphroaig 15 ,čo teda bol moj velky ciel ale som trochu nejak zklamany.nejak som asi čakal viac kedže som počul vela chvali.Neviem možno je to i tym že už je celkom teplo a tento druh whisky predsa radsej len pijem v zime.hm,bud si počkam do zimy alebo ju skusim porovnat zaroven pri degustaci s inymi laphroaigami.Každopadne je lepšia bez vody i ked voda trochu zvýrazni aroma,nabuduce snad napíšem lepsiu recenziu.mal už niekto z vas čest ochutnat laphroaig 15?
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15 yo

Příspěvek od Hunter »

Přesunul jsem téma z Islay do dotazů a přejmenoval z Laphroaig 15 na Zkušenosti s Laphroaig 15y. Ať máme v příslušných vláknech v sekci Skotsko jen lahve s recenzemi.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
scotland

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15 yo

Příspěvek od scotland »

Hunter píše:Přesunul jsem téma z Islay do dotazů a přejmenoval z Laphroaig 15 na Zkušenosti s Laphroaig 15y. Ať máme v příslušných vláknech v sekci Skotsko jen lahve s recenzemi.
Ok.
Uživatelský avatar
Alferi
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 13
Registrován: 15 bře 2012, 18:54
Bydliště: Libčice n. Vlt. / Šternberk

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od Alferi »

Já ji dopil asi před rokem a půl a vzpomínky na ni mám veskrze pozitivní. Velice mi kápla (někdy přímo tekla) do noty. Jiný Laphroaig jsem nepil, takže nemůžu srovnat.
Co přesně Ti na ní nesedí?
Žiži
Znalec
Znalec
Příspěvky: 523
Registrován: 15 led 2012, 01:49
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od Žiži »

Mě chutnala hodně, časem dodám recenzi. Kdo ale čeká rašelinovou bombu jako 10y tak bude asi trochu zklamaný. Jinak mě chutnala víc neředěná.
scotland

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od scotland »

Alferi píše:Já ji dopil asi před rokem a půl a vzpomínky na ni mám veskrze pozitivní. Velice mi kápla (někdy přímo tekla) do noty. Jiný Laphroaig jsem nepil, takže nemůžu srovnat.
Co přesně Ti na ní nesedí?
Presne ako píše žiži,očakaval som rašelinovu bombu niečo ako je 1O y, ale inač je v pohode.Skusím ju ked bude horšie počasie toto teplo neni ideálne na takýto druh piti.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od Hunter »

Brzy ji budu testovat, společně s verzí 18y, takže se v dohledné době dočkáte. ;)
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Žiži
Znalec
Znalec
Příspěvky: 523
Registrován: 15 led 2012, 01:49
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s Laphroaig 15

Příspěvek od Žiži »

Paráda, to jsem teda zvědavý jak to u Tebe dopadne. Já měl obě, ale s velkým časovým odstupem. Každá měla něco do sebe, ale víc zatím neprozradím.
Odpovědět