Výměna vzorků

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
Odpovědět
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna vzorků

Příspěvek od Nethar » 09 dub 2012, 19:03

Lekovky, takze v lekarne :-) Ted uz mam zasoby vetsi, nez se mi libi, ale kdyz jsem pred par mesici kupoval, nemeli jich pro me v lekarne dost, ale asi do tri dnu mi je objednali, tam to potrebuji neustale. Pokud bys planoval opakovane plneni, tak nejvetsi problem je s vickem, muze ty vyraznejsi whisky nacucnout, pokud je whisky ulozena delsi dobu, cim mensi (uzsi hrdlo), tim lepsi, pokud si budes moci vybrat.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Žiži
Znalec
Znalec

Příspěvek od Žiži » 09 dub 2012, 19:20

Pokud jdou víčka koupit samostatně, tak je ideální použité víčko vyhodit, skleničku pořádně umýt a jede se dál s novým víčkem.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 09 dub 2012, 20:28

Vypozoroval jsem, že i ty načichlá víčka od jódovek není třeba vyhazovat, ale stačí je spolu se skleničkama nechat pořádně odmočit ve vodě, nejlépe přes noc, a je po problému.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Króča
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Króča » 09 dub 2012, 21:05

Nebo je odmočit v mléku.. jak známo, mléko vytahuje z věcí pachy ;)
85+ bodů = doporučuji
Obrázek

Kiwi
New-make
New-make

Příspěvek od Kiwi » 12 úno 2014, 15:17

Pokud by chtel jeste nekdo vymenit vzorky, nabizim poslednich par desetileteho Glenluigu 8-)

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 bře 2014, 15:26

Festival se blíží, aktualizoval jsem svůj seznam vzorků: https://docs.google.com/document/pub?id ... R6ZmfN9twA
Snažím se nejdřív dopít všechny zbytky, než načnu nové lahve, takže tam nic moc nového a převratného asi není, ale pokud něco někdo najde a jede na festival, dejte vědět, rád vyměním. Beru v podstatě vše, co jsem ještě nepil: https://spreadsheets.google.com/spreads ... utput=html
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

DeviR1

Příspěvek od DeviR1 » 28 bře 2014, 18:12

Ahoj, jsem co se týká whisky začátečník a rád bych své znalosti prohluboval, takže bych byl rád, kdyby mi byl někdo ochoten poslat pár vzorků. Zatím jsem zkusil jedinou single maltku a to Laphroaig 10y a ta mi chutná, takže za něco podobného rašelinového bych byl vděčný, ale taky bych chtěl zkusit něco sladšího. Ale může být třeba i rum. Na výměnu toho bohužel moc nabídnou nemůžu, mám jen tyto láhve:

Laphroaig 10y
Black Velvet
Grant`s Ale Cask Finish
Ararat 5y Armenian Brandy
Rum Legendario Elixir de Cuba
Rum Captain Morgan Black Spiced

Mám v hledáčku mnoho a mnoho lahví, ale rád bych toho ochutnal víc v menším množství, než hloubat týdny a měsíce nad jednou, či dvěma lahvema. Tak kdyby měl někdo přecejen o něco z výše zmíněného zájem, napište mi zprávu a určitě se dohodneme. Díky.

Senoy
Znalec
Znalec

Příspěvek od Senoy » 31 bře 2014, 09:38

Doufám, že se na mě nebude náš moudrý administrátor zlobit, když vložím odkaz na jeho video. Připadá mi to jako nejvhodnější tip pro "ochutnání mnoha a mnoha láhví" + možnost si nakoupit i do vzorečků. Bližší info tady na fóru viz. Whisky Festival 2014

https://www.youtube.com/watch?v=OUikuaTwSos

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 20 bře 2015, 06:15

Kdyby měl někdo zájem o malou výměnu vzorků na festivalu, tak mohu nabídnout z whisky Glengoyne 15 yo Distiller's Gold a Johnnie Walker Green Label 15 yo. Z rumů Zacapa 23yo a Damoiseau VO. Z brandy Sarajishvili 5yo. Případnou odpověď piště přes soukromou zprávu.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

jumbo
New-make
New-make

Příspěvek od jumbo » 19 dub 2015, 13:18

Ahoj všichni, taky nabízím vzorky k výměně na festivalu. Některé už mám rozlité, u některých odhaduju, u ostatních je toho drobet víc. Pokud máte zájem za něco vyměnit, pište do SZ.

Blendy:
Black Bottle (1x 5cl)
Jameson 12 (1x 5cl)
Ben Nevis 12 (1x 5cl, 1x 2cl)
Tullamore Dew 12
Chivas Regal 12

Single malt:
Glenlivet 15 (1x 5cl)
Penderyn AurCymru (1x 2cl)
Dalmore 12 (odhaduju 1-2 vzorky)
Tomintoul Peaty Tang (odhaduju 1-2 vzorky)
Laphroaig Quarter Cask
Macallan Sienna
Bowmore Black Rock
Singleton of Dufftown 12

Odpovědět