Whisky a jídlo

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
Shargard

Whisky a jídlo

Příspěvek od Shargard »

Protože jsme tu dnes nakousli téma whisky a čokoláda, nedalo mi to, a podíval jsem se blíže na tohle téma. Whisky a jídlo miluju. U druhého zmiňovaného i rád připravuju takže nebylo co řešit. Někdy je až překvapující jak se whisky s jídlem dokáže pěkně doplnit. Na stránce níže je několik příkladu k vyzkoušení. Je to pouze v angličině, ale zato je tam kombinace sushi - Netharovo nejoblíbenější jídlo, který ještě neochutnal(s olivama nic - to vyzkoušim já) s Glenkinchie 12y.
http://www.malts.com/index.php/en_gb/Ch ... ch-By-Food. Pochopitelně uvítám vaše vlastní postřehy, zkušenosti nebo nápady na kombinace jídla s whisky.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Nethar »

Zapomněl jsem vám říct důležitou věc, občas bude někdo z vás růžovej, neznamená to žádnou administrátorskou pomstu za blbý poznámky, nějak to tu prostě blbne... :mrgreen: :lol:
Shargard

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Shargard »

No a já už myslel, že jsem o level výš. Sakra. Jediná barva, kterou fakt ze srdce nesnášim a mam jí. Pech
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Nethar »

:whistle:
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Radek »

Ja whisky k jídlu (a naopak) teda moc nepreferuji. Radši si jí vychutnám samostatně. Ale doberej doutník, to k tomu jde. Když říkám dobrej myslím tzv. vlhkej..... nejlépe z Kuby.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Hunter »

S tou nelibostí k růžové barvě mi připomínáte postavy filmu Reservoir Dogs (Gauneři) od Tarantina, cituji bez úmyslu se tu někoho dotknout:
Tohle budou vaše jména. Pan Hnědý, pan Bílý, pan Světlý, pan Modrý, pan Oranžový a pan Růžový. - Proč sem já pan Růžový? - Protože seš buzna! Jasný? :mrgreen:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od čolek »

Tak když jsem vstal z mrtvých, zrovna připíšu aktuální zážitek s whisky a jídlem - dnes jsem si na oběd naložil rybu mahi mahi do marinády z medu, Taliskeru DE a octu balsamico - to byla harmonie :violin:
Shargard

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Shargard »

sbíhají se mi sliny.
fricek

Re: Whisky a jídlo marinovaný losos

Příspěvek od fricek »

Já se účastnil skoro všech ročníků Skotskejch her na Sychrově,mám to tři km,a jednou tam v novinách které vychází jako info ke hrám byl následující recept .Vezmeš dva filety z lososa s kůží,položíš si je masem nahoru,smícháš dvě pol. lžíce soli se dvěma pol. lžícemi cukru a vetřeš to do masa,potom to zastříkneš whisky ,nejlépe nějakou hodně kouřovou,asi tak jednu deci,pokladeš nato snítky kopru lépe více než méně,splácneš to masem k sobě a zabalíš neprodyšně do potravinářské folie .šoupni to do nějakého pekáčku a je to třeba zatížit ,třeba cihlou.Na pět dní do chladu ,každý den otočit.Ono tam dojde k nějaký fermentaci takže to nezesmrádne,Já když to dělal po prvé tak jsem byl na devadesát procent přesvědčen že to poletí.A neletělo.Je to neskutečný žrádlo,jí se to syrový,nakrájíš to na proužky a z těch proužků pak to maso seřezáváš z kůže.Už jsem to dělal asi šestkrát a ani jednou jsem to nezkurvil.A ani jednou jsem nedostal salmonelu.A to jsem to vždy dělal z mražený suroviny,koupit v Makru chlazenýho bylo by to o třídu lepší.Když něco zbyde na druhý den ,což je dost nepravděpodobné,dá se to tepelně upravit na jakýkoliv způsob.Ted o vánocích budu zase nakládat.
Vasek

Re: Whisky a jídlo

Příspěvek od Vasek »

Takové ochutnávky dělám už několik let, protože jak whisky, tak jídlo miluji (občas se to na mé postavé i objeví). Chce to jen pořádně a pečlivě vybírat. Potom to je neskutečná paráda, protože se sejdou dvě chutě, které se nejen krásně snoubí, ale navíc jedna druhou podpoří. Jen pro inspiraci uvádím poslední ochutnávku whisky s jídlem, kterou jsem dělal minulý měsíc v hotelu Hoffmeister v Praze.

Terina z kachních jater foie gras s hruškovým kompotem, domácí brioška

Auchentoshan 12 let

★★★★★

Marinovaný losos s nádechem whisky, omáčka z medu a hrubozrnné hořčice

Glenrothes Select Reserve

★★★★★

Pečená kachní prsa podávaná na zeleném chřestu, celerové pyré

Macallan 12 let Sherry Oak

★★★★★

Zauzený hovězí pupek pečený do růžova s topinamburovou kaší, zelenina na másle, telecí demi glas

Highland Park 12 let

★★★★★

Tart z hořké čokolády Valrhona, whisky – karamelová zmrzlina

Bowmore Enigma 12 let

A co se týká whisky a doutník - ačkoliv doutníky mám velmi rád (v současné době můj humidor zaplňuje 40 kousků Cohiba Robusto, několik doutníků Punch, Romeo et Julliet a další), k whisky si je odpustím. Výrazná chuť doutníku mi narušuje detailní vychutnání whisky, zejména jemnějších tónů. Ale je to jen osobní názor, takže pokud to někomu chutná a vyhovuje, je to správné.
Odpovědět