Degustace whisky

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
Ultimo

Re: Degustace whisky

Příspěvek od Ultimo »

Jojo já to špatně vyjádřil, zajímavé je to samozřejmě pro všechny :think:
Pet píše:Degustace naslepo jsou fajn. Nemáš žádný předsudky a očekávání vůči značce.
Přesně tak, to je pro mě největší zjištění, jak moc může očekávání pozměnit výsledný dojem.
Uživatelský avatar
ktulu
New-make
New-make
Příspěvky: 123
Registrován: 03 pro 2017, 19:32
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Degustace whisky

Příspěvek od ktulu »

Navštívil jste někdo nějakou z degustací pořádané společností Whiskotéka?
www.whiskoteka.cz
(nechci dělat reklamu, jen mě zajímají zkušenosti)
Per aspera ad astra.
frydas
New-make
New-make
Příspěvky: 110
Registrován: 04 črc 2017, 15:00
Bydliště: Brno/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Degustace whisky

Příspěvek od frydas »

koukám na ty jejich whisky ochutnávky, vesměs lahve, které jsou zcela běžně k sehnání.. co se týče jejich eshopu tam je to už sranda, pokud je to tvoje stránka a někdo na ní nakupuje, tak docela slušně rejžuješ :D jen zcela zběžně Laphroig 10y cena za sedmičku stejná jako jinde za litrovku, cardhu 12y +250kč a jistě bych našel i levnější :D , GLENFIDDICH 12yo +300kč atd atd... šílený ceny, za ty ceny si to můžu koupit i ve tři ráno v nádražance
Uživatelský avatar
ktulu
New-make
New-make
Příspěvky: 123
Registrován: 03 pro 2017, 19:32
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Degustace whisky

Příspěvek od ktulu »

frydas píše: 10 pro 2017, 20:59 koukám na ty jejich whisky ochutnávky, vesměs lahve, které jsou zcela běžně k sehnání.. co se týče jejich eshopu tam je to už sranda, pokud je to tvoje stránka a někdo na ní nakupuje, tak docela slušně rejžuješ :D jen zcela zběžně Laphroig 10y cena za sedmičku stejná jako jinde za litrovku, cardhu 12y +250kč a jistě bych našel i levnější :D , GLENFIDDICH 12yo +300kč atd atd... šílený ceny, za ty ceny si to můžu koupit i ve tři ráno v nádražance
Ne :D moje stránka to skutečně není..ty jejich degustace jsou dobré, když si chce někdo ujasnit, co mu vlastně chutná (mě to tedy pomohlo a alespoň jsem nemusel vyhazovat X tisíc za lahve, které by mi nevyhovovaly). Nicméně s tím e-shopem souhlasím, že je nesmyslně předražený. Nemám tucha, kdo tam nakupuje..
Per aspera ad astra.
Odpovědět