Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Obecně o whisky, z čeho a jak pít, apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od nidan »

tornado píše: 17 pro 2018, 16:19
nidan píše: 17 pro 2018, 15:08 již 16 let fernet nemohu vidět :D
Není vše ztraceno, ještě máš možnost slepé degustace :twisted:
neeeeee :D
Uživatelský avatar
xenopus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1058
Registrován: 01 kvě 2015, 18:00

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od xenopus »

zombice píše: 17 pro 2018, 14:04 :arrow: joy: No já myslím, že je to obráceně, že Češi vyrábí cosi podobné fernetu.. A vzniklo to tuším v době, když Italové založili Plzeňskou pobočku Stocku kdysi dávno...
Po skoro roce opět došlo na fernet... :think:
viewtopic.php?f=5&t=454&p=41074
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od LukeD »

joy píše: 17 pro 2018, 15:05 OK, tak super, a ten italskej Fernet taky chutna jak ten nas, tzn. jako lak na rakve? Obrázek

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk
Měl jsem tu čest ochutnávat při barmanském školení a dle mého názoru mu ten český nesahá ani po kotníky.

Čistě pro zajímavost, k výrobě Fernet Branca se používá více než 30 různých kořenů a bylin včetně hořce, heřmánku, šafránu, rebarbory a marocké máty. Díky tomu jsou jeho výrobci největšími odběrateli šafránu na světě. Původně byl používán vojáky coby prevence proti malárii a choleře. A nevím, jak je na tom ten náš, ale ten italský je stařený 12 měsíců v kádích ze slovinského dubu. Jo, a asi nejpopulárnější je Fernet v Argentině. Dokonce do té míry, že tam rodina Branců v roce 1935 postavila další fabriku na jeho výrobu. Pije se tam hlavně jako long drink na ledu se 7 díly koly.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od LukeD »

zombice píše: 17 pro 2018, 13:27 Můj skromný tip je likérový ;-) alespoň co by odpovídalo konzistenci, apod.
Nethar píše: 17 pro 2018, 13:29 Je fakt, že to se píše trochu jinak, ale kdybych to někde četl a nevěděl o této diskuzi, tak o tom vůbec nepřemýšlím a beru to jako likérové.
nidan píše: 17 pro 2018, 13:32 za mne taky likér, jak do skladkosti, tak do viskozity..
Ještě se vrátím do doby před-Fernetové. Pokud je mi známo, likér či likérový se anglicky řekne liqueur a výslovnost je odlišná od liquor(ous). U těch, kteří nemají angličtinu coby rodný jazyk, bych nějakou tu chybnou modifikaci očekával, ale třeba u Ralfyho horko těžko. Ale těžko říct, možná máte pravdu. Prozatím si to nicméně nechávám stále otevřené...
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od Nethar »

Tak už nebádej a prostě se zeptej Ralfyho v komentáři pod videem, co tím myslí, že nejsi native speaker a vrtá ti to hlavou už několik let.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od LukeD »

Už jsem se ho takhle ptal na spoustu věcí a ve většině případů bohužel neodpoví, takže to dle mého nemá valného smyslu. Ale zrovna mu píšu email. Takže ses vlastně trefil do mého záměru kontaktovat přímo Ralfyho. Akorát teda doufám, že mám správnou emailovou adresu.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
lalos
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1699
Registrován: 19 kvě 2015, 07:43
Bydliště: Zlín

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od lalos »

Hele já bych se v tom nehrabal. Angličtinář jsem spíše průměrný, ale můj názor je, že to není ani lékořice, ani likér, ale obyčejný "chlast" nebo "kořalka" chcete-li. Liquorous = naše oblíbené chlastovité (u blendů).
Viz. anglicky mluvící změ a jejich Liquor store, tedy obchody s chlastem.

Tolik můj amaterský výklad.
Instagram, Facebook, Whiskybase

Scotch, irish, japanese, american, indian and czech of course- Racism Freezone
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od Petr »

LukeD:
Podle všech možných slovníků, které mám doma (včetně anglického výkladového), slovo "liquorous" vůbec neexistuje. Podle webového Merriam-Webster je to zastaralé adjektivum pro tempting to the appetite. A Wordnik to překládá jako eagerly desirous. Ani jedno z toho výše uvedeným spojením moc smyslu nedodává. Nebo ano? Znamená to snad "přitažlivě připálený", resp. připálený v pozitivním slova smyslu?
Co by člověk, milující skotskou whisky - za sebe - v rámci akademické vzdělávací debaty a zvídavosi, neudělal!
I zapátral jsem - "liquorous" [likeres - obě e, taková ta převrácená] jsem našel v jediném případě, s českým významem - "mající v oblibě alkohol". :lol: Pak je tady podobné slovo, a při ledabylé nebo Ralfyho Glaswegian výslovnosti tam může být třeba - liquorish [likeriš, zase s tím obráceným e]. To už jsem našel více významů - mlsný, chtivý, chlípný, taky kozinec sladkolistý, lékořice lysá.
Co by toto slovo mohlo znamenat v kontextu květnatého popisu v „tasting notes/producer´s notes, mne nechává v klidu. Protože, když ve whisky zaregistruji a dokážu popsat tři „něco“ jsem docela spokojený. Když je jich více, to už je bonus a naparuji se, jak jsem ve formě. :D
Když, tak už si vezmu k ruce „tasting/flavour wheel“ a vylučuji – ano,ne a jak moc toho „ana“ vnímám.
;)
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od Petr »

Pro slovníkové odlehčení - něco k whisky z repertoáru blaféra.
Charakter
Kombinace vzhledu, vůně a chuti společně s dalšími faktory, jako historie, pověst, tvar láhve, nálepka, cena atd.
Hrdinská – možná ji trochu přeceňují, ale nebudete se s ní přece hádat.
Vznešená – Dá se říci o kterékoli whisky, které se můžete napít, aniž by se vám chtělo kašlat, dusit se, plakat, vyhledávat hádky s neznámými lidmi nebo ráno cítit výčitky svědomí. Označujte tak hlavně whisky, o nichž se domníváte, že by si zasloužily větší pozornost, než jaké se jim dostává, např. Clynelish, Linkwood, Glengarrioch, Bruichladdich, Talisker, dvanáctiletý King Henry VIII.
Zaoblená – zajímavá láhev, hezká nálepka, dobře voní, příjemně chutná, nepálí vás po ní žáha a ještě vám něco zbyde z tisícikoruny.
Afektovaná – whisky, u níž se zdůrazňuje její hodnota pro snoby prostřednictvím reklamy, která říká, že ne každý si ji může dovolit.
Nepřístupná – taková whisky, kterou člověk ocení teprve poté, co ji oddaně konzumoval celý život. Mimochodem, život se dá strávit i příjemnějším způsobem.
Asketická – potěší všechny smysly kromě chuti a čichu.
Magická – po dvou sklenkách se rozhodnete, že se naučíte gaelsky.
Štědrá – nejvyšší pochvala, jež patří takové whisky, která, abychom citovali bývalého berního úředníka a pozdějšího spisovatele Neila Gunna:
„….. vzbuzuje vzpomínky na svět hor a roklí, řádících živlů, jeskyní, božské lehkosti …Základní prvky spojené ve sklenici k vám napřahují prsty ve věčném požehnání a odkrývají vám vznešené dílo stvoření….“
Všimněte si, že pár sklenic opravdu štědré whisky ve vás vzbudí vzpomínky na hora, rokle atd., i když jste celý život nevytáhli paty z Řitky.
Na druhé straně můžete takto označovat jakoukoli whisky rozlévanou hostitelem, který nekouká na výdaje, a pokud ve vás vzbuzuje podobné pocity, můžete ji nazvat i vznešená. A klidně si dejte ještě jednu, proč ne.
:hand:
P.S. Kdyby vám text něco připomínal, tak nejde o čistou podobnost ani náhodou. CTRL_C a CTRL_V. Ale předtím jsem si tu knihu celou poctivě přepsal.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Vtipné, kuriózní a bizarní degustační hlášky

Příspěvek od LukeD »

Tak jsem tu hádanku sám pro sebe konečně po dlouhé době rozlouskl díky jednomu z dalších Ralfyho videí. A pravdu měli ti, kdož hádali lékořici. Více viz odkaz, kde to zmiňuje dvakrát v rámci asi 20 sekund: https://youtu.be/Nu9oZhxmX9E?t=732
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Odpovědět