Malt Whisky Yearbook

Zajímavé knihy, časopisy, ...
dabelM
Znalec
Znalec

Re: Malt Whisky Yearbook

Příspěvek od dabelM » 21 úno 2014, 05:19

sandrider píše:Díky oběma za reakce, cena na Bookdepository je krásná, asi objednám :)
15.2 jsem objednal, ve čtvrtek 19.2. po přijetí platby bylo zabaleno, odesláno, ale dosud k 28.2. NIC nedorazilo :!:

Zaslal jsem emailem dotaz na customer servis. V odpovědi mě bylo sděleno, že si mám počkat do 15.3., a pokud NIC NEDORAZÍ, tak zašlou NOVOU :shock:

klojM
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od klojM » 05 dub 2014, 17:32

dabelM píše:
15.2 jsem objednal, ve čtvrtek 19.2. po přijetí platby bylo zabaleno, odesláno, ale dosud k 28.2. NIC nedorazilo :!:

Zaslal jsem emailem dotaz na customer servis. V odpovědi mě bylo sděleno, že si mám počkat do 15.3., a pokud NIC NEDORAZÍ, tak zašlou NOVOU :shock:
... mohu se zeptat, jak to nakonec dopadlo? Díky.

dabelM
Znalec
Znalec

Příspěvek od dabelM » 05 dub 2014, 19:12

klojM píše:
dabelM píše:

... mohu se zeptat, jak to nakonec dopadlo? Díky.

Zásilka dorazila po třech týdnech od objednání a zaplacení.

klojM
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od klojM » 05 dub 2014, 20:55

Dík za info - možná zkusím taky objednat :-)

jumbo
New-make
New-make

Příspěvek od jumbo » 05 dub 2014, 22:25

Děkuju za otázku i odpověď, taky mě ta doba zajímala. Mám ji totiž objednanou, zítra to bude 14 dní ode dne kdy ji "dispatchnuli", a stále nedorazila. Už jsem jim i nedočkavě psal a odepsali, že mám ještě počkat. S komunikací problémy nemají, na emaily mi odepisují poměrně rychle. Nicméně nervozita stoupá (Kindle z USA dorazil až ke mě během 4 dnů...)

Počkám teda ještě jeden týden... Už aby dorazila :pray:

dabelM
Znalec
Znalec

Příspěvek od dabelM » 06 dub 2014, 07:25

Pokud by mám systém umožnil zásilku sledovat, tak nic neřeším a jsem v klidu. Bohužel jejich systém tuto službu neumožňuje :(

jumbo
New-make
New-make

Příspěvek od jumbo » 05 kvě 2014, 21:04

Takže knížka tehdy nedorazila ani po více než třech týdnech. Napsal jsem jim, nabídli mi vrátit peníze nebo poslat znovu. Vybral jsem si knížku. A čekal....čekal....čekal...dva týdny....a dnes dorazila!!! :D No jsem nadšený i když jsem na ni čekal celkem přes 7 týdnů :lol: (datum objednání 14.3.2014, datum dodání 5.5.2014).

Teď teda nevím, jestli mám doporučit nebo ne. Sám nevím, jestli tam budu příště objednávat... Jako pozitivum beru, že komunikace byla špičková, nezdržovali, neschovávali se, nemlžili, jednali rychle a na rovinu - v tomto směru jsem byl (i přes ty potíže) spokojený a dávalo mi to tušit, že i případné problémy budou řešit a vyřeší.

Takže verdikt (á la scuk.cz): "Doporučujeme s opatrností. Objednejte ji co nejdříve a nečekejte na ni. Za nějaký čas vás z ničeho nic překvapí nečekaná zásilka plná radosti." :D

dabelM
Znalec
Znalec

Příspěvek od dabelM » 05 kvě 2014, 21:13

jumbo píše:Takže knížka tehdy nedorazila ani po více než třech týdnech. Napsal jsem jim, nabídli mi vrátit peníze nebo poslat znovu. Vybral jsem si knížku. A čekal....čekal....čekal...dva týdny....a dnes dorazila!!! :D No jsem nadšený i když jsem na ni čekal celkem přes 7 týdnů :lol: (datum objednání 14.3.2014, datum dodání 5.5.2014).

Teď teda nevím, jestli mám doporučit nebo ne. Sám nevím, jestli tam budu příště objednávat... Jako pozitivum beru, že komunikace byla špičková, nezdržovali, neschovávali se, nemlžili, jednali rychle a na rovinu - v tomto směru jsem byl (i přes ty potíže) spokojený a dávalo mi to tušit, že i případné problémy budou řešit a vyřeší.

Takže verdikt (á la scuk.cz): "Doporučujeme s opatrností. Objednejte ji co nejdříve a nečekejte na ni. Za nějaký čas vás z ničeho nic překvapí nečekaná zásilka plná radosti." :D
Hodně by nám to ulehčili, pokud by nám poslali číslo zásilky, a tuto by jsme mohli sledovat.

Bez čísla zásilky to je na h...o :!:

jumbo
New-make
New-make

Příspěvek od jumbo » 05 kvě 2014, 21:17

Popravdě jsem ani nezkusil si o to číslo napsat (pár známých mi říkalo, že někdy to tak funguje - napíšeš si, oni ti ho pošlou a je to). Nějak jsem věřil, že to nakonec i tak dorazí :)

josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Příspěvek od josé » 05 kvě 2014, 22:29

jumbo píše:Za nějaký čas vás z ničeho nic překvapí nečekaná zásilka plná radosti." :D
a jake bude teprve tve prekvapeni plne radosti za mesic, az ti dorazi dalsi vytisk, protoze to co prislo ted je teprve ten prvni pokus a ne opetovne znovuzaslani :lol:
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět