Namíchejte si vlastní whisky

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
Odpovědět
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Namíchejte si vlastní whisky

Příspěvek od LukeD »

Jak už napovídá název, prostřednictvím stránek WhiskyBlender si můžete namíchat vlastní whisky, kterou si i pojmenujete. Svého času o této možnosti básnil Ralfy, takže přikládám i video, pokud jste neviděli.

Co se poštovného týče, uvádějí pouze následující: Orders will not be dispatched unless paid for in full. Occasionally we may encounter a price increase when shipping to unusual destinations, we may ask you to contribute additional payment should this occur. You will retain the right to cancel your order if this occurs. Takže těžko říct, kolik to k nám může stát, protože sám jsem tuto službu prozatím nezkoušel, ani to nemám v plánu.


Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
LukeH
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 8
Registrován: 16 dub 2021, 18:42

Re: Namíchejte si vlastní whisky

Příspěvek od LukeH »

LukeD píše: 26 zář 2018, 01:26 Jak už napovídá název, prostřednictvím stránek WhiskyBlender si můžete namíchat vlastní whisky, kterou si i pojmenujete. Svého času o této možnosti básnil Ralfy, takže přikládám i video, pokud jste neviděli.

Co se poštovného týče, uvádějí pouze následující: Orders will not be dispatched unless paid for in full. Occasionally we may encounter a price increase when shipping to unusual destinations, we may ask you to contribute additional payment should this occur. You will retain the right to cancel your order if this occurs. Takže těžko říct, kolik to k nám může stát, protože sám jsem tuto službu prozatím nezkoušel, ani to nemám v plánu.


Zajímavé :think: , netušil jsem, že se takto míchá více destilátů stejného druhu. Našel jsem, že se to dělá i s rumem či koňakem.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Namíchejte si vlastní whisky

Příspěvek od nidan »

kdysi to mívala i TWE
Uživatelský avatar
Martin2
Znalec
Znalec
Příspěvky: 340
Registrován: 26 úno 2021, 22:41
Bydliště: kousek od HK

Re: Namíchejte si vlastní whisky

Příspěvek od Martin2 »

Třeba se to na TWE i vrátí co to teď Suk a Rajbir prodali.
Jen tam bude dole drobným písmem SPPO "Strictly Pernod Products Only" :D
Odpovědět