poznejwhisky.cz

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
tornado
Profesionál
Profesionál

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od tornado » 24 kvě 2019, 13:06

Já uvítám i silně kontraverzní články ;)

LuckyLoser
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od LuckyLoser » 24 kvě 2019, 15:55

OldStyle píše:
24 kvě 2019, 12:17
LuckyLoser píše:
21 kvě 2019, 11:27
Ty stránky dělám já. Tak dlouho jsem lidi v okolí otravoval různými zajímavostmi o whisky až jsem si řekl, že bude pro všechny lepší psát to někam na web. Navíc mi přišlo, že tu chyběly nějaké české stránky kde by se ty informace shromažďovali. Takže je to takový můj koníček.
Já sám jsem spíše mírně pokročilý a pomocí poznejwhisky.cz bych rád rozšířil českou whisky komunitu.
Rád proto uvítám jakékoliv postřehy či komentáře.
Také, pokud by jste na stránky chtěli napsat nějaký článek, velmi rád vám ho tam zveřejním.
Ověřených smysluplných informací není nikdy dost.
Whisky jako téma bude vždy balancovat mezi protichůdnými vlivy: nedostatkem informací - přemírou přebíraných nesprávných informací - vlivem komerce a reklamy, která pozlátko či uměle vytvářený nedostatek vydává za skutečnou kvalitu - neochotou věnovat dostatek času pochopení souvislostí.
Koukal jsem na stránky a neumím posoudit, jestli se jedná o komerční cíle nebo informační charitu. Jestli chceš, můžu k tématu Glenlivet napsat lehce kontroverzní článek porovnávající ve více souvislostech G-livet a G-fiddich. Případná diskuse může otestovat, jestli je vůbec zájem takové věci číst a aspoň si pozorně přečtu výchozí text o Glenlivet a dám ti zpětnou vazbu.
Spíše to vidím na tu charitu :D. Jak jsem psal, beru to jako koníček. Pokud se to však v budoucnu rozjede a budu si moci sehnat třeba člověka na bourbony, bude to fajn.
Článek zcela jistě uvítám a pod tvým jménem ho na stránkách zveřejním. Kontroverze nevadí. Bude dobře, když se na stránkách objeví i jiný "whisky názor" než ten můj.

OldStyle
New-make
New-make

Příspěvek od OldStyle » 24 kvě 2019, 21:33

nidan píše:
24 kvě 2019, 12:44
já mám zájem číst všechno :)
Jeste nevis, jak divoke to bude☺
Mozna budu vyobcovan za nazorovy extremismus.

OldStyle
New-make
New-make

Příspěvek od OldStyle » 27 kvě 2019, 12:48

Spíše to vidím na tu charitu :D. Jak jsem psal, beru to jako koníček. Pokud se to však v budoucnu rozjede a budu si moci sehnat třeba člověka na bourbony, bude to fajn.
Článek zcela jistě uvítám a pod tvým jménem ho na stránkách zveřejním. Kontroverze nevadí. Bude dobře, když se na stránkách objeví i jiný "whisky názor" než ten můj.
Něco jsem sepsal o konkurenční rivalitě 2 velkých palíren. Kam to chceš poslat?

LuckyLoser
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od LuckyLoser » 27 kvě 2019, 15:57

OldStyle píše:
27 kvě 2019, 12:48
Něco jsem sepsal o konkurenční rivalitě 2 velkých palíren. Kam to chceš poslat?
Můžeš to poslat na info@poznejwhisky.cz. Napiš mi tam prosím také, pod jakým jménem to chceš publikovat.

LuckyLoser
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od LuckyLoser » 28 kvě 2019, 10:50

OldStyle píše:
24 kvě 2019, 12:17
LuckyLoser píše:
21 kvě 2019, 11:27
Ty stránky dělám já. Tak dlouho jsem lidi v okolí otravoval různými zajímavostmi o whisky až jsem si řekl, že bude pro všechny lepší psát to někam na web. Navíc mi přišlo, že tu chyběly nějaké české stránky kde by se ty informace shromažďovali. Takže je to takový můj koníček.
Já sám jsem spíše mírně pokročilý a pomocí poznejwhisky.cz bych rád rozšířil českou whisky komunitu.
Rád proto uvítám jakékoliv postřehy či komentáře.
Také, pokud by jste na stránky chtěli napsat nějaký článek, velmi rád vám ho tam zveřejním.
Ověřených smysluplných informací není nikdy dost.
Whisky jako téma bude vždy balancovat mezi protichůdnými vlivy: nedostatkem informací - přemírou přebíraných nesprávných informací - vlivem komerce a reklamy, která pozlátko či uměle vytvářený nedostatek vydává za skutečnou kvalitu - neochotou věnovat dostatek času pochopení souvislostí.
Koukal jsem na stránky a neumím posoudit, jestli se jedná o komerční cíle nebo informační charitu. Jestli chceš, můžu k tématu Glenlivet napsat lehce kontroverzní článek porovnávající ve více souvislostech G-livet a G-fiddich. Případná diskuse může otestovat, jestli je vůbec zájem takové věci číst a aspoň si pozorně přečtu výchozí text o Glenlivet a dám ti zpětnou vazbu.
Kontroverzní článek, který OldStyle sliboval je už venku:
https://poznejwhisky.cz/zajimavosti_whi ... glenlivet/

OldStyle
New-make
New-make

Příspěvek od OldStyle » 28 kvě 2019, 11:10

Prosím čtěte a dejte mi zpětnou vazbu. Vždycky je méně času, než člověk potřebuje a nechci zaplevelovat veřejný prostor něčím s nedostatečnou přidanou hodnotou.

joy
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joy » 28 kvě 2019, 12:01

Ahoj, dovybudoval Balvenie 1892 ne 1992. Je tam chyba!

Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr » 28 kvě 2019, 12:15

Zvedám palec nahoru! :clap: V příspěvku neshledávám zhola nic kontroverzního nebo si to slovo špatně vykládám. Je to vlastní pohled na problematiku z jiného úhlu, hlavně uvědomění si souvislostí, vztahů, vazeb a důsledků, které patří ke každé lidské činnosti, nejen k výrobě skotské whisky. Díky za něj. Těším se na další podobné příspěvky.
:hand:
P.S. Jenom detail - ".... William took a job in 1866 as a bookkeeper at Mortlach distillery." The Balvenie, A Centenary Celebration 1893-1993 by Derek Cooper

nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan » 28 kvě 2019, 12:16

OldStyle píše:
28 kvě 2019, 11:10
Prosím čtěte a dejte mi zpětnou vazbu. Vždycky je méně času, než člověk potřebuje a nechci zaplevelovat veřejný prostor něčím s nedostatečnou přidanou hodnotou.
čekal jsem více kontroverze teda:) jinak granti mají těch palírren o dost víc co já vím, jen asi záleží jak to chceš počítat ;)

Odpovědět