Alkobazar.cz

Odkazy za zajímavé stránky na internetu týkající se whisky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

Zdravím zdejší komunitu.
S dovolením Nethara bych Vám rád prezentoval jeden ze svých webů a tím je Alkobazar.cz

Obrázek

Jedná se o inzertní server, na kterém mohou návštěvníci nabízet a i poptávat konkrétní lahve s alkoholem.
Celý systém je velice svižný a běží na platformě WordPress, která je vyladěná po rychlostní i designové stránce.

Na tomto portálu naleznete i Whisky :) A proto bych rád tento portál prezentoval i zde a zeptal se Vás na názor.
Využíváte podobné služby? Proč ano? Proč ne?

Každá zpětná vazba je vítána!
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Kobalt »

Je mi jasné, že nabídka je určená jen prodejci, ale občas Jsou ty nabídky úsměvné. A myslím, že na Facebooku někdo trefně poznamenal, že to nabídkou připomíná e-shop Žufánka, jen s dost vyššími cenami.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

No to jsem i psal já několikrát, že jsem to měl pojmenovat na Žufánkobazar, ale jsem rád, že tomu tak není.
Proto jsem i přidal možnost poptat konkrétní lahve.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od LukeD »

Jo, také mě pobavilo, jaká spousta inzerované whisky je v kategorii "Luxusní a investiční láhve". :) Glenmorangie A Tale Of Cake za 2890 Kč mi vyloženě vyloudila úsměv na tváři. To je přesně ten luxus a investice jak hovado zároveň. :D Nestville Master Blender 8yo za 4100 Kč je tedy také pěkný dáreček...

Ale jinak pěkný koncept a služba jako taková. Podobnou službu jsem až doposud k nákupu alkoholu nevyužil. V té souvislosti by mne zajímalo, jak si na sebe ten web vydělává, když je přidávání inzerátů zdarma.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od joy »

Jsem si taky prohlidl. King Barley 24 mesicu 3 litry, Ardbeg Drum Committe za 41000 tycek. To jako fakt? To me bavi.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk


Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

LukeD píše: 05 pro 2020, 22:14 Jo, také mě pobavilo, jaká spousta inzerované whisky je v kategorii "Luxusní a investiční láhve". :) Glenmorangie A Tale Of Cake za 2890 Kč mi vyloženě vyloudila úsměv na tváři. To je přesně ten luxus a investice jak hovado zároveň. :D Nestville Master Blender 8yo za 4100 Kč je tedy také pěkný dáreček...

Ale jinak pěkný koncept a služba jako taková. Podobnou službu jsem až doposud k nákupu alkoholu nevyužil. V té souvislosti by mne zajímalo, jak si na sebe ten web vydělává, když je přidávání inzerátů zdarma.
Díky za názor. Samozřejmě za kvalitu a obsah inzerátů jako provozovatel ručit nemohu, takže je to na uživatelích, jaké nabídky tam vloží.
Nicméně portál má za sebou už desítky prodejů, takže jak se říká: "Každý zboží má svýho kupce".

Ne každý portál je vedený k tomu, aby vydělával. Mám desítky webů a desítky domén, takže mě živí převážně jiné věci.
Ale k tvojí otázce - na webu je affiliate program (bez zisku zatím) + lidé dobrovolně přispívají viz. Přispěli na provoz.
Snažím se to vést trošku jiným směrem, než jsou lidé zvyklí z ostatních bazarů a zatím se to vyplácí.
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od LukeD »

Wladass: Díky moc za odpověď. Tím pádem ten koncept ještě více nabývá na zajímavosti. Tedy držím pěsti, ať to šlape.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
Wladass
New-make
New-make
Příspěvky: 162
Registrován: 26 lis 2020, 11:41
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od Wladass »

Díky! :)
Píšu recenze rumů na Rumrecenze.cz. Zajímá mě značkový alkohol.
nobynoblhoch
Znalec
Znalec
Příspěvky: 363
Registrován: 13 říj 2017, 10:57

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od nobynoblhoch »

Nakouknul jsem,v tomto podani je to blbost a sraz židů,bláznů a šmejdů
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Alkobazar.cz

Příspěvek od tornado »

nobynoblhoch píše: 29 pro 2020, 14:30 Nakouknul jsem,v tomto podani je to blbost a sraz židů,bláznů a šmejdů
Lépe bych to nenapsal :lol: Z toho co vím, tak to vzniklo jako alternativa k Bazoši, kde začali inzeráty prodávající alkohol mazat. Takže hlavně okamžité přeprodávání limitek Žufánka a pod... :sleeping-sleeping:
Odpovědět