Black Ram

Evropské whisky kromě Skotska a ČR, možná bude později rozděleno na jednotlivé země
Odpovědět
Cyra
New-make
New-make

Black Ram

Příspěvek od Cyra » 26 říj 2014, 19:14

Black Ram Whisky. Tak k tomuhle jsem se dostal úplně náhodou. Rodiče to měli na chalupě schovaný někde mezi skleničkama ve skříni. Kdysi dostali 100 ml minaturu s tímhle "skvostem", ani to neotevřeli. Nedávno jsem hledal vhodné sklo na rum, který jsem přivezl tátovi a našel jsem to. Black Ram je whisky z Bulharska! Nijak zvlášť jsem po informacích nepátral. Ono toho na netu ani moc není.

http://www.whiskyonline.cz/index.php?ac ... l-blackram
Aroma:Dortík kupovaný v supermarketu - taková umělá vanilka pokapaná citronkou a Okenou. Líh. Působí to až nebezpečně a skoro se bojím napít
Chuť:Ale v chuti je to o dost lepší. Jemná sladší, lehká chuť. Opět ždibec vanilky a citrusů, k tomu ale zalitých jemnou vodkou (ne vodou)!.
Dozvuk:Pořád do sladka. Vodka ochucená cukrem, s jemnou dávkou ovocného extraktu.
Shrnutí:V e-shopech se dá koupit celá lahev. Dělají i nějakou s medem (asi se inspirovali Jackem D.), ale mě bohatě stačil tento vzorek.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Black Ram

Příspěvek od Hunter » 09 bře 2015, 12:03

black ram_zpsjmvjcsnv.jpg
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/56967
Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:Podivná vůně, připomíná nějaké čistící prostředky, levný chlast, v druhé vlně trocha ředidla. Chemicky sladká a zároveň nahořklá vůně. Po pravdě vůbec neláká k napití, ale pro účely recenze jsem sebral všechnu odvahu a malý doušek bohatého vzorku okoštoval. (20 b)
Chuť:Obdobně bizarní jako vůně. Lihovina nejnižší kategorie, s hrůzostrašnou dochutí škrábající v krku. Šklebil jsem se u toho odporem. Sorry Cyro,zbytek jsem musel vylít. (20 b)
Body:20
Shrnutí:Zdá se, že laťku nejhnusnějších whisek je pořád kam posouvat, zdálo se to nemožné, ale soudruzi z Bulharské lidové republiky to zvládli.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět