Burke & Barry blended whisky

Evropské whisky kromě Skotska a ČR, možná bude později rozděleno na jednotlivé země
Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Burke & Barry blended whisky

Příspěvek od Hunter » 05 lis 2014, 12:54

burkebarry_zps097eb826.jpg
Tento blend nesl dříve podtitul Scotch whisky, nyní už se takto jmenovat nemůže, protože whisky je lahvována v Německu firmou Pabst and Richarz Vertriebs GmbH, Minden. Proto ji ani nezařazuju mezi skotské blendy, ačkoliv třeba Dios ji ještě s názvem Scotch stále má, asi ze starších zásob. Dostal jsem ochutnat na návštěvě jednoho panáka a víc už jsem si nalít nenechal.
[
Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:Tady se těžko něco hledá, nevýrazná vůně, někdo by řekl jemná, možná spíš prázdná, lihová, snad závan kůže. Nezajímavá. Nic nepříjemného to ale není, takže pod 50 bodů nejdem. (50 b)
Chuť:Chuť lihová, nahořklá v dochuti, a je vyloženě nedobrá, až jsem se musel otřást odporem, tohle bylo fakt velmi špatné, na hranici poživatelnosti. (30 b)
Body:40
Shrnutí:Tohle je s přehledem nejhorší blend, co jsem zatím pil. Opravdu bídné pití. Snad jsem na návštěvě neurazil, ale přetvařovat se neumím, pokud bych se o to pokusil, ještě by se mi to mohlo vymstít tím, že by mi nalili znovu ("když ti minule tak chutnala!") :D
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět