Stagg Jr.

Americké pití
Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Stagg Jr.

Příspěvek od Hunter » 09 zář 2019, 13:23

STAGGjr.jpg
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/73691
Barva:
Alkohol:64,85 %
Aroma:Kůže, propolis, čokoláda, lak na nábytek. Působí těžce, hutně, stylem až rumově, ale bez jakékoliv sladkosti. Za tím vším se ještě dá najít lékořice, lák od okurek, korek, černý rybíz, rebarbora a čerstvé borové dřevo. Vůně je bohatá a vrstevnatá, s vodou se přidává další dimenze a je ještě rumovější. (92 b)
Chuť:Ač mám rád sudovky okolo 55% alkoholu a takové většinou ani neředím, tak tento kousek z Kentucky ředění opravdu potřebuje, jinak alkohol zamaskuje vše dobré. Bez vody je tato whiskey hodně "nečitelná". Na malý panák vodou šetřit nemusíte, 7 kapek bylo stále málo a až dalších 7 ji otevřelo. Kůže, stylově připomene rye. Laková chuť, suchá, s anýzem a badyánem, v závěru krémová dřevitost a čokoláda. (87 b)
Body:90
Shrnutí:Dovezl jsem si vzorek z whisky festivalu v Radebeulu. Pro mě prozatím to nejlepší, co jsem z produkce USA ochutnal. Tohle se palírně Buffalo Trace setsakra povedlo.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět