Jack Daniel's Black Label

Americké pití
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Nethar »

Omlouvám se, že to nebude kompletní popis se vším všudy, pouze mé ochutnávkové poznámky. Přiznávám se, že hodně ovlivněné osobním vkusem, ale tak ať je sranda, přinesu trochu kontroverznosti do našeho fóra ;-) S chutí do mě :-)
jdbl.jpg
jdbl.jpg (12.41 KiB) Zobrazeno 13475 x
Aroma:hustá sirupovitá vůně bourbonu, navíc taková umělá, mám chuť ji odloupnout a podívat se na skutečné jádro. Sladkost třeba irské whisky je pro mě přijatelná, ale tohle už je nad moje limity
Chuť:vanilka, skořice, karamela, žvýkačka Pedro, překvapivě není tak hořká na jazyku, jak bych od takové voňavky se strachem v očích čekal
Dozvuk:sladké aroma se vrací, naštěstí není třeba utíkat, protože ne na dlouho
Shrnutí:není to asi špatný, ale já to nerad ;)
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Hunter »

Proti Jim Beamovi je tohle ještě skvost :-) V hodnocení se moc nelišíme, já byl jen o pět bodíků štědřejší. Na přesnější poznámky si ji budu muset přechutnat, pil jsem Danielse dříve, teď už hodně dlouho ne.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Króča »

Tennessee whiskey která nedosahuje závratných výšin..není špatná ale nic extra..možná nějaká vyššı verze ale za sebe nevyhledávám..kdysi dávno jsem okusil sortu Gentleman jack ale vůbec si nepamatuju..
Uživatelský avatar
Radek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1345
Registrován: 17 črc 2011, 09:25

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Radek »

Než jsem se potkal se Single malt, tak mi tohle chutnalo..... před časem jsem Jacka zase někde ochutnal a musím konstatovat: škoda času a peněz (a to je Jack Daniels ještě úplnej skvost oproti Jímovi Bímovi).
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Hunter »

Já ho měl kdysi jako nóbl fajnový pití, asi bych si ho měl zase přechutnat, po letech.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Nethar »

Ja uz snad jenom dodam, ze v ramci akce "je mozne, aby jeden clovek vypil flasku black Jacka Daniela za vecer?" jsem prohral poze o jednu sklenicku, kterou si nechavam zbabele na zitra. S kazdym dalsim lokem chutna "prekvapive" lepe :-) Konec ozraleho komentare.
Žiži
Znalec
Znalec
Příspěvky: 523
Registrován: 15 led 2012, 01:49
Bydliště: Brno

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Žiži »

Já mám tohohle Jacka doma otevřenýho už asi dva roky a ne a ne ho dopít. Byl to dárek k narozkám a vpodstatě jsem byl donucen ho otevřít, jen škoda že se nedopil... Kdysi dávno jsem měl Jacka Danielse za TOP pití :) .
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Nethar »

Byl jsem na tom podobně, otevřený taky asi dva roky, ochutnána jedna sklenka a raději zapomenuto ;-) Včera jsem měl příležitost a odhodlání se jí konečně zbavit - jak jsem říkal, každá další sklenka chutná lépe ;-) Nic na degustování, prostě na jednoduché pití pro lepší náladu - chápu amíky, proč si do toho hází tuny ledu, já jsem ředil vodou asi 1:3, abych tu pro mě nepříjemnou sladkou umělohmotnost utlumil a tak se to vcelku dalo.
bred

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od bred »

Alkohol:40 %
Aroma:vanilka, karamel, horká čokoláda, dym
Barva:
Body:84
Chuť:vanilkový koláč, karamelky, horká čokoláda, dosť výrazná dymovitosť,jemná pachuť po spálených uhlíkoch,istá suchosť spojená s jemnou nasládlosťou
Dozvuk:vcelku dlhý, dymovo uhlíkovo suchý
Shrnutí:dobré pitie, tu sa určite potvrdzuje pravidlo,že sto ľudí sto chutí, a mne to proste chutí
Nickousek

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Nickousek »

S Jackem jsem začínal, takže pro mě pořád trochu srdcovka. Sice už nepatří mezi moje TOP, ale v hospodě si ho pořád rád dám.
Odpovědět