Jack Daniel's Black Label

Americké pití
Kobalt
Znalec
Znalec

Re: Jack Daniel's Black Label

Příspěvek od Kobalt » 12 úno 2018, 07:16

Tak jsem po dlouhé době ochutnal i Jacka...
Aroma:Sladká a jemná, jablka, med, javorový sirup.
Chuť:Dřevo, docela sladká, příjemná, jemná.
Dozvuk:Karamel, suché dřevo, sladká pryskyřice.
Shrnutí:Já si nemůžu pomoct, ale po těch pár pivech mi opravdu chutnal, silná a sladká přímočará whisky.
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 22 úno 2019, 09:08

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/15863
Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:Hodně je cítit nasládlé ředidlo, ale nemůžu říct, že by mi to vadilo. Je to zakomponované do celkové vůně, do dřeva, těžké sladkosti přezrálého ovoce, větrovosti, lékořice. Někde za tím je znát i lák od okurek a tekutý podpalovač nalitý na dřevěném uhlí. Vlastně to vše dohromady pěkně ladí a líbí se mi to. (83 b)
Chuť:V chuti už je ale celkové vyznění slabší. Lihovost je znát, tělo je tenké. Přepálená kukuřice, skořice, trocha vanilky a dřevité nahořklosti. (75 b)
Body:79
Shrnutí:Ochutnal jsem snad po dvaceti letech díky oslavě kamarádových narozenin. Celkově je JDBL dost industriální, ale nijak zvlášť mi to nevadí.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

tornado
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od tornado » 10 srp 2019, 12:03

Jack Daniel's Black Label

Alkohol:43 %
Barva:
Velikost:miniatura 5 cl, šarže: G67848
Aroma:Lehčí. Lepidlo kanagon a bourbonová syntetičnost. Po odstání je lepidlo méně výrazné a objeví se stopa dřeva, kávy a kakaa.
Chuť:Lehká, jednoduchá. Trochu medu a vanilky, po stranách jazyka náznak ovocných tónů.
Dozvuk:Kratší, sládne do vanilky a na chvilku se objeví syntetičnost. Ke konci nasládlá jablka, banán a vanilka.
Shrnutí:Hodně jednoduchý kousek. Pitelný, ale nezajímavý.

Odpovědět