Western Gold

Americké pití
Odpovědět
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Western Gold

Příspěvek od Nethar » 05 pro 2014, 09:12

westernGold.png
westernGold.png (51.38 KiB) Zobrazeno 4626 x
"International Wine & Spirit Competition 2012, Rating: Silver - Outstanding" :lol:
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/56424
Web:http://www.lidl.co.uk/
Barva:
Alkohol:40 %
Velikost:vzorek
Naslepo:ano
Aroma:Ehehe, to mi nevoní ;-) Je to výrazně lesní, Alpa francovka, kapradí a kůra ze stromů. A pak tam prosvítá.... to... co přijde v chuti...
Chuť:Kořenité a bourbonovitě navoněné. Typicky bourbonovité. Typicky. Radku, Radku, takoví kamarádi jsme byli ;-)
Dozvuk:Polykám toto žitné či kukuřičné cosi a cítím dlouhý americký dozvuk. Není to zase takový masakr silový, ale cítím to v puse ještě dlouhé minuty. Jupí ;-)
Shrnutí:Tak já nevím, nějaký bourbon asi (případně žitná či grain whisky), tady se mi těžko hodnotí, protože mi nechutná skoro žádnej. Tenhle je zajímavý tím, že jako bourbon nevoní. Což nemění nic na tom, že mi nevoní. MOC DĚKUJU za slepý vzorek, Radku :-D :twisted: :twisted: Láhev bych nechtěl. Nedopil jsem.
"Straight from the bottle, Western Gold smells like vodka mixed with a shoe. It smells quite dull and not much like whiskey at all. It tastes like some kind of murky brown thing and burns a lot. If this tastes like Jim Beam then I must really have hated Jim Beam. Adding ice however, completely changes the drink. The shoe smell transforms into an oaky scent and it becomes much more drinkable. It still isn’t a fantastic bourbon, but ice definitely makes it much better. You’ll probably want to drink Western Gold with something like coke, as it isn’t very enjoyable to sip at."
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Western Gold

Příspěvek od Hunter » 05 pro 2014, 11:36

Na to by se dalo nahlížet jako na pokus o atentát na moudrého administrátora... :angry-tappingfoot: :mrgreen:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 05 pro 2014, 11:48

Neco takoveho jsem si rikal :-) Pryc jsou casy bileho prasku v obalce ;-) V Marpeku prednasi ody a pak provede trojnasobny utok, na jeden se jeste tesim :-D :-D :-D

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 05 pro 2014, 11:50

(ale já už vím, jak se odvděčím :-))

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 05 pro 2014, 12:02

Přednášení ód byl jen zastírací manévr, kdo se pohybuje v mafiánském podsvětí ten ví, že je to jen obdoba polibku smrti...
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 05 pro 2014, 14:03

To byl jen pokus o mimikry, takové odvrácení pozornosti.... jsem měl pro Nethara připraven Pussers 75% a tyhle dva vzorky č.1 a č.2 (oboje jsem dostal) ho měli jen lehce dezorientovat. Jenomže Nethar mě převez a tu 75ku si někde sehnal bokem a zrecenzoval ji iniciativně sám.... tak jsem do 3 lahvičky sehnal nějakej další vzorek (kterej ještě nerecenzoval) a předal v Marpeku :violin:
Naposledy upravil(a) Radek dne 05 pro 2014, 14:08, celkem upraveno 1 x.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 05 pro 2014, 14:07

Takže jsi mě chtěl původně zabít tím Pussers :lol:

Odpovědět