Old Barrel

Americké pití
Odpovědět
Leviathan
New-make
New-make

Old Barrel

Příspěvek od Leviathan » 10 čer 2012, 13:31

Obrázek

Naskytla se mi příležitost pořídit tento indický klenot poměrně levně (něco pod dvě stovky kocourkovských) a velmi mě zajímá. Není to whisky, podle mě spíše řezaný bourbonový destilát na chvilku strčený do sudů (i když v Indii to bude zrát rychleji). Nicméně i pokud dám ochutnat svým přátelům a nepřátelům, stále mi zbude cca půl lahve, kteroužto nechci pít. Pakliže se zde sejde dost zájemců o vzorky (potažmo s možností nabídnutí vzorků podobných dobrot jako je Printer's, Imperator, Gold Cock, Old Smuggler a dalších hnusů, které jsem ještě neměl), ty těžké peníze do toho asi vrazím. Takže zájemci, scházejte se.

PS: S dopravou vzorků do ~100km od Prahy nebo do ~60km od Mnichova Hradiště není problém, mám poměrně nedlouhou dobu přibližovadlo a baví mě přibližovat se.
PPS: Někdo na mě vypustil Huntera a ten vypátral, že jsem se pletl, ta whiskey je americká. Snad ji to nesráží.
Naposledy upravil(a) Leviathan dne 10 čer 2012, 14:33, celkem upraveno 1 x.

Radek
Profesionál
Profesionál

Re: Old Barrel

Příspěvek od Radek » 10 čer 2012, 13:57

Leviathan píše:... Pakliže se zde sejde dost zájemců o vzorky (potažmo s možností nabídnutí vzorků podobných dobrot jako je Printer's, Imperator, Gold Cock, Old Smuggler a dalších hnusů, které jsem ještě neměl), ty těžké peníze do toho asi vrazím. Takže zájemci, scházejte se....
Mohu recipročně nabídnout vzorek Black Velvet.... tak jestli ho máš zájem zrecenzovat, udělej si u mě čárku :)
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 10 čer 2012, 14:00

Dělám si čárku. A beru klidně dvojité vzorky za dvojité (abychom se každý zbavili svého pekla :-D). Jinak Ještě mi do těch komentářů, prosím, pište, kam by to bylo.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 10 čer 2012, 14:10

Podle čeho jsi ji prosím Tě zařadil do Indie? Jestli dobře vidím, tak je tam americká vlajka a nápis Amarican blended whiskey. Majitelem ochranné známky THE OLD BARREL THE ORIGINAL American Blended WHISKEY GENUINE QUALITY je UNITED BRANDS s.r.o.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 10 čer 2012, 14:23

Jediné místo, kde jsem ji našel dle země původu, je www.whiskyonline.cz. Nikde jinde ji nemůžu najít, ani na wikipedii ani na googlu, prostě nikde. Nenašel jsem ji v žádném seznamu americké ani indické whisky, pročež jsem ji zařadil do Indie.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 10 čer 2012, 14:29

To bude asi jen shoda náhod, že se i v Indii dělá whisky pod názvem Old Barrel. Našel jsem si výpis z rejstříku ochranných známek společnosti UNITED BRANDS, a výše uvedenou značku v plném znění tam má zařazenou pro "alkoholické nápoje s výjimkou piv pocházející z Ameriky". S ohledem na to přesouvám OLD BARREL do vlákna USA.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Vivino profil

Leviathan
New-make
New-make

Příspěvek od Leviathan » 10 čer 2012, 14:31

Ok, to se omlouvám za mystifikaci. Co je však důležitější - časem Ti určitě povezu tu Glenfarclas 10y, pokud máš stále zájem a zajímá mě, jestli budeš i vzorek tohohle.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 10 čer 2012, 14:36

Chybička se občas vloudí, nic se nestalo. O Glenfarclas 10y zájem stále trvá, a klidně ochutnám i tenhle skvost, jsem pro každou srandu. Na výměnu mám taky vždy co nabídnout, není problém ;)

Obrázek

Vivino profil

Odpovědět