Chichibu 3 yo 2009 The Peated

Jaké máte zkušenosti s japonskými kousky?
Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Chichibu 3 yo 2009 The Peated

Příspěvek od Hunter » 19 zář 2013, 20:40

ChichibuThePeated_zps2391536f.jpg
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/39464
Barva:
Alkohol:50,5 %
Aroma:Zajímavý mix silné rašeliny, jemné nasládlekvětinové vůně a gumy (ty sladce vonící kolečka ze stavebnice Merkur). Hodně zvláštní a neotřelé aroma, které ale dohromady skvěle funguje, tohle se mi moc líbí. Po delším čase identifikuju ještě jednu vůni- lipo! (88 b)
Chuť:Rašelina, guma.Už při prvním poválení této whisky po jazyku cítím, že tady něco nehraje. Chuťově je řídká, tenká, plochá, ale přitom dostatečně rašelinová. Sílu alkoholu bych vůbec nehádal, působí slaběji. Pro mě, ač je tam rašeliny dost, je dost fádní.Dochuť je zemitá, rašelinová a opět ta guma. (78 b)
Body:83
Shrnutí:Mám z této whisky rozpačitý dojem, a to protože mě hodně oslovila ve vůni, zatímco v chuti zklamala. Měl jsem jen malý vzorek, který byl od whiskyfestivalu v lahvičce, která byla jen poloplná, tak nevím, jestli časem neutrpěla, rád ji ještě přechutnám, když bude příležitost. Za pozornost určitě stojí, jsem zvědav taky na názor ostatních.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět