Bladnoch 15 yo Sheep Label

Odpovědět
Donald
New-make
New-make

Bladnoch 15 yo Sheep Label

Příspěvek od Donald » 10 dub 2016, 10:06

Jedná se o láhev s ovcí, 55% alkoholu Prozatím jsem rezignoval na hledání jednotlivých chutí a vůní a whisky světem proplouvám v režimu chutná hodně/chutná/moc nechutná :) Tedy i recenze bude spíše popisem dojmů, než recenzí. Ale slíbil jsem láhev založit, tak co už.. [body]Body moc neřeším, ale dal bych ji něco jako 87 bodů[/body]
Aroma:Nejsem sice zrovna čichač, ale za mne hodně příjemná vůně. Dokonce i žena, která whisky aroma zrovna nemusí neohrnovala nos a ráno mi nenadávala za nevymitou sklenku (jako to s oblibou dělá když popíjím kouřové kousky :lol: ) Kdybych měl hodnotit .. jaro v Lowlands...
Chuť:Moje první celá láhev v sudové síle, přistupoval jsem k ní trošku s respektem, ale úplně zbytečně. Rozhodně bych netipoval tolik, dá se úplně lehce pít bez vody, což mi jako odpůrci vody ve whisky vyhovuje :oops: . Pěkně šťavnatá, žádná hořkost, dobrota
Dozvuk:Díky procetům alkoholu poměrně dlouhý i na Lowland a krásně se doplńuje s tělem
Shrnutí:Za mne krásně vyvážená whisky, dost mi sedla. Mimo kouř a rašelinu možná zatím nejlepší láhev. A i celkově by se mi do top 5 asi vešla.

Odpovědět