Talisker 20 yo 1980 DL OMC

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
New-make
New-make
Příspěvky: 197
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Talisker 20 yo 1980 DL OMC

Příspěvek od Petr KomáreK »

Tactical 20-ti letá Douglas Laing 2.1980/1.2001 Old Malt Cask 50%

Talisker v plnění od společnosti Douglas Laing v jejich sérii Old Malt Cask pod názvem - Tactical Director´s Selection v síle 50%, která dozrávala v sudu po sherry.
tacticalb20y02b.jpg
tacticalb20y02b.jpg (31.7 KiB) Zobrazeno 1471 x
Aroma je jemné, mísí se tam sladová sladkost a jódová nemocnice, trocha té rašeliny a v pozadí čerstvé dřevo. Po chvíli odstátí i ovoce - jablka a pomeranče. Aroma je příjemné a jemné, pokud se tam nestrčí nos až moc, pak ho protáhne, jak kominík komín. Je zajímavé, bohaté, hutné. V chuti je krátký sladký začátek, následovaný lehkým rozvíjejícím se kouřem a pak výbuch té rašelinné lávy, který vám zaplaví celou pusu. Polknete a cítíte hřejivé dokončení, které pomalu protéká vaším tělem směrem dolů. Cítíte tam závan jódu, jak kdyby za tekoucí lávou utíkala sestřička z nemocnice a hned ošetřovala drobné následky. Dokončení je dlouhé, všude kde whisky byla, tam ji dlouho cítíte, v puse, v krku, jak vše pomalu vychládá a pomalu se chystáte do těch vniřních kamen zase přilít tuhle vybuchující směs. I když má název Director´s TACTICAL Selection, tak ten Talisker nezapře.

Tohle je fajn krásná ženská, ví co chce, ví jak toho dosáhnout a pokud se to týká vás, tak si ještě myslíte, že je to vše vaší zásluhou. Od prvního pohledu zajímavá, jemná i dračice - cítíte z ní oboje a jen čekáte, jak se to projeví. Láká vás, nenechá vás v klidu, nevynecháte jedinou možnost si ji nenápadně prohlížet, obdivovat a snít a ve fantazii si vykreslovat krásu jejího těla. Když jste s ní, tak vnímáte tu jemnost, vůni, přemýšlíte jak se jí dotknout. A najednou se probudí ta dračice v ní. Dračice, která vás ovládne, vše má pod kontrolou a přitom stále máte pocit, že takhle jste to chtěli a plánovali. Ten výbuch, kdy přestává existovat čas i prostor. Cítíte teplou lávu, která vás zaplavuje a chcete být spolu, těsně u i tu dlouhou chvíli, než láva zchladne. V samotném závěru, kdy si se zavřenýma očima vychutnáváte poslední mizící dojmy, cítíte jemné doteky na svém těle. V oblečení zdravotní sestřičky se jemně věnuje vašemu tělu a vše znovu směřuje k novému výbuchu.

http://www.whiskyonline.cz/index.php?ac ... f=tactical
https://www.whiskybase.com/whiskies/whi ... actical-dl
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html

Odpovědět