Lagavulin 16 yo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Petr KomáreK »

Lagavulin 16letá 43%
(lahvováno 2019 - 4.9.2019 - L9247CM007)
lagavulin16y2.jpg
lagavulin16y2.jpg (29.13 KiB) Zobrazeno 3116 x

Čersté kouřovo-rašelinné aroma. V prvním dojmu uvolnilo ten kouř, který se vznášel na čerstvě nalitou skleničkou, následně dominuje ta rašelina, ke které se přidává jód. Každá s vůní dominuje pouze chvíli, při svém nástupu a uvolňuje místo dalším a dalším. První již odvanuly a nyní jsou vystřídány ovocnou a výraznou vinnou a to vše podbarvené sladkostí, kterou právě přebila sůl, která je doplňována vrátivším se kouřem. Aroma je celkem jemné, nijak nepraští do nosu a dobře se vychutnává. Je bohaté a své tóny uvolňuje postupně, je to takový aroma koncert. Chuť se prvotně nese v duchu sladkosti, medové sladkosti, až zbytečně výrazné a trochu ploché. Naštěstí po chvíli se probudí a ukáží další chutě, kdy největší část pro sebe si bere kouř, který vše zahalí, dá vyniknout sladké rašelině s medem a vosku. Chuť je plná, olejnatá a krásně se postupně táhne a rozlévá dál do krku, hřejivá. Dokončení se nese v duchu toho vosku, který jako by po cestě zasychal a zůstával, kouře, který se na tím vším vznáší, sladké rašeliny a slanosti. Je dlouhé.

Celkově je to hodně dobrá whisky, krásně provedený koncert vůní a chutí, ale "něco" mu chybí. Užiju si chvíli popíjení, vychutnám si ji, jsem spokojený a uspokojený, ale chvíli po té je to bez vzpomínek. Prostě si ji nevybavím a přitom to není nudná a nezajímavá whisky. Zůstává dobrý dojem ze skvělé whisky, ale nedokázal bych ji zpětně popsat. Je to dojem z dobrého celkového zážitku, který ale neumíte vyprávět, jen víte, že byl fakt dobrý. Jako by byla určená, jen pro tu chvíli vychutnávání, pro ten přítomný okamžik.

Od pohledu hezká holka, zajímavá a nejhezčí je, že každou chvíli se na ní líbí něco dalšího - vlasy, vůně, postava, kůže, dotek, hlas, ... Jako kdyby se odkrývala postupně, nemá ten Wow efekt, kdy při prvním pohledu padnete na zadek. Ale vychutnávám si to postupné odkrývání, odhalování, objevování, ochutnávání. Užívám si i chvíle následující, hezké chvíle. Po všem se člověk cítí hezky, spokojený, odchází s dojmem krásného zážitku, má pocit, že si vše pamatuje, ale do detailu si nedokáže vybavit nic. Přesto vím, že to byly krásné chvíle, které si rád zopakuji.

http://www.whiskyonline.cz/index.php?ac ... =lagavulin

edit: opraveno datum lahvování
Naposledy upravil(a) Petr KomáreK dne 24 kvě 2020, 00:07, celkem upraveno 1 x.
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
Petr KomáreK
Znalec
Znalec
Příspěvky: 668
Registrován: 15 črc 2019, 22:25
Bydliště: praha - východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Petr KomáreK »

Porovnání 16letých Lagavulinů, jeden byl lahvován 2001 a druhý 2019:
lagavulin16y03.jpg
lagavulin16y03.jpg (39.79 KiB) Zobrazeno 3110 x

Mám tu dvě sklenky a v obou je nalitý 16letý Lagavulin. Když ten první šel v roce 2001 do láhví, tak ten druhý ještě nebyl ani na světě, ten šel do láhví až v roce 2019 (destilace tedy vychází cca na rok 2003). Oba jsou 16leté, láhve i etikety stejné a nejvíce mne zajímá, zda i whisky jsou stejné. Samozřejmě, že to porovnání není úplně odpovídající, protože ten první v té láhvi strávil už 19 let, ale jiné láhve k porovnání nemám a časem cestovat neumím, abych mohl porovnat tehdy čerstvě koupený Lagavulin s novým čerstvě koupeným Lagavulinem v dnešní době.

Aroma toho staršího je intenzivnější, znatelně kouřové, hustý dlouho trvající kouř, s vůní uzeného masa, ovocné a sherry tóny, bohaté, držící. Z aroma mladšího kouř velmi rychle utekl a dominantní se stala sladká rašelina, pokračující do ovocnosti a vína (myšleno víno k pití), v závěru se kouř se sladkou rašelinou vrací, ale chybí mu určitá intenzívnost, hutnost a velikost. Obě voní dobře, ale každá jinak. Ve vůni mi ta mladší připadá, jako by ještě potřebovala dozrát, jako by měla sud po starší sestře, kde toho zbývá k předání méně a méně. Chvili tu obě stojí, než to napíšu. Starší si stále drží nádech kouře se sladkou rašelinou, mladší je nyní hlavně o sladké rašelině doplněné slaností. Ve vůni zcela jistě vyhrála ta starší.
Chuť té starší se nese hodně v režii kouře, rašeliny, trochu sladkosti, slanosti, ovocnosti, lehké pálivosti, zajímavá bohatá, ukazující co vše dokáže a své rozmanitosti a přednosti. Mladší má výrazný sladce medový nástup, trochu do vosku a až pak se objeví kouř se sladkou rašelinou. Oproti starší je méně výraznější, méně bohatší, méně rozmanitější, je taková uhlazenější, ale chybí jí určitý charakter. Opět jakoby ještě potřebovala dozrát i v chuti je to stejné jako v aroma - sud po starší sestře, kde toho zbývá k předání méně a méně. Není špatná, ale nenašel bych ní to, proč se o 16letém Lagavulinu mluvilo jako o absolutně skvělé whisky, proč mu Michael Jackson dal 95 bodů. Prostě je jiná a bohužel horší. Vedle sebe to vynikne opravdu výrazně a pokud to ochutnává člověk s dobrou pamětí, tak to musí poznat také. Ostatní asi rozdíl přičítají špatné paměti, protože přece tehdy tráva byla zelenější, sníh bělejší, whisky lepší nebo si to alespoň tak nějak pamatujeme a zkreslujeme.

http://www.whiskyonline.cz/index.php?ac ... =lagavulin
Petr KomáreK
Whiskyonline.cz
http://www.whiskyonline.cz
moje whisky na možnou výměnu: http://pkomarek.cz/whisky/000.html
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od nidan »

jo je to bohužel tak :cry:
Maroked
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 20
Registrován: 03 pro 2014, 21:43

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Maroked »

Mam teď hodně času tak se vrhnu na hodnocení whisek, které jsem měl možnost ochutnat spolu s rodinou, možná to pomůže někomu se začátečníku. Whisky lagavulin 16 yo je dle mého názoru velmi dobrá whisky, jedná z nejlepších jake jsem měl možnost ochutnat. Nejspíš se nebudu pouštět do konkrétních popisu čichu, chutě a dozvuku jelikož už to bylo dávno co jsme ji s chutí vypili. Zůstal však pocit velmi dobré whisky, kterou bych si bezpochyby koupil znovu stejně jako jsem to učinil s taliskerem 10 :D .
Přílohy
Lagavulin 16.jpg
Uživatelský avatar
Duthoron
Znalec
Znalec
Příspěvky: 765
Registrován: 27 kvě 2013, 21:15
Bydliště: Varnsdorf

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Duthoron »

Alkohol:43 %
Aroma:Taková kouřová nasmrádlost, jód, taky sladkost a uzené vepřové.
Chuť:Krásně uzené maso, chtělo by to trochu osolit, při delším povalování vykoukne sladkost medu.
Dozvuk:Dlouhý a sytý, mastnota a kouř.
Shrnutí:Vykukuje z ní až trochu surová jodovost, skvěle zjemnělá uzeným masem a vzdálenou medovou sladkostí. Moc moc dobrá whisky co chutí nahradí i opulentní oběd.
midlo
New-make
New-make
Příspěvky: 145
Registrován: 20 úno 2022, 10:04

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od midlo »

Lagavulin 16

Rok ochutnávky:2011, 2020
Velikost:Celá láhev (2x)
Dojem po letech:Lagavulin si vždy rád dám, je-li příležitost. Chtěl jsem někdy ochutnat dvanáctiletý, ale zatím se mi dostává do cesty jen šestnáctiletý. Pokud si někdy zas Lagavulina koupím celého, pravděpodobně se plácnu přes kapsu a koupím si dvanáctiletý. Šestnáctiletý je zajímavější než Talisker 10, jemnější než Laphroaig. Momentálně mám v baru otevřenou Caol Ilu 12, a ač nemám přímé srovnání, řekl bych že jde o podobnou whisku. Odhaduji, že Lagavulin 16 je trochu silněji prokouřený, ale mohu se plést.
Body:75
Naposledy upravil(a) midlo dne 21 úno 2022, 20:38, celkem upraveno 1 x.
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od joy »

No ze současných 12 budeš asi zklamaný. Nějak mi ty poslední 12 nechutnaly. A nejsem sám.

Odesláno z mého SM-A225F pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Duthoron
Znalec
Znalec
Příspěvky: 765
Registrován: 27 kvě 2013, 21:15
Bydliště: Varnsdorf

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Duthoron »

IMG_20220506_144443.jpg
Ve Velta Free shop mají Lagavulin 16 yo ještě za docela rozumnou cenu... 66 euro (1716,- Kč) .....
Walter
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1093
Registrován: 04 dub 2016, 19:34

Re: Lagavulin 16 yo

Příspěvek od Walter »

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/190515
Web:https://www.malts.com/en-row/distilleries/lagavulin
WhiskyOnline:http://whiskyonline.cz/index.php?txt=mark&ff=lagavulin
Alkohol:43 %
Barva:
Velikost:Lahev o objemu 0,7 l
BarCode:5000281005409
BottleCode:L1142CM001, 00017112
Aroma:Oproti plnění z roku 2007 zdaleka ne tak výrazné, ale ani zajímavé, pokud vycházím ze vzpomínek a starých poznámek. Nejvíce na sebe upozorňuje mentol s pepřem, jež podkreslují hrozinky, ohořelé dřevo, rašelina a špagátek z uzeného špeku. Později nalézám náznak vanilky či lehkou sklepní zatuchlinku.
Chuť:Nasládlá po sušeném ovoci a vanilce, mírně uzená, pepřová a mentolová. Zpoza toho nabírá na síle rašelina, ruku v ruce s příchutí černého čaje.
Dozvuk:Středně dlouhý, s pozůstatky uzeného kouře a jemné slanosti.
Shrnutí:Whisky je to pořád dobrá, i když u mě ztrácí na jakési nevšednosti. Kde je ten závan jódu s nůší plně vyzrálého ovoce? Spousta barevných detailů je najednou fuč... Starší plnění působilo v ústech řízněji. Sušší, rašelino-kouřová whisky s příměsí nějakého toho sherry. Jednodušší, ovšem funkční projev. Plnění z roku 2021 je sice v ústech obdobně nekomplikované, ačkoliv sladší, měkčí, vlastně dost vstřícné mnohem širšímu plénu konzumentů. (Bodové ohodnocení: 86/100, nebo možná 85/100.)
Odpovědět