Ardbeg 10 yo

Odpovědět
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Mirek »

Chlastat v půl desáté dopoledne...to já v práci nemůžu. :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
zigi
New-make
New-make
Příspěvky: 58
Registrován: 02 lis 2021, 11:33

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od zigi »

nemyslim teď jako teď, ale teď jako poslední panák co jsem si dával (včera večer) :D Ale koukám, že tady se chytá slovíček jak v právnický škole :D :D
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Mirek »

Tady si musíš dávat majzla... :lol:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Nethar »

Prvním krokem k lepšímu životu je přiznat si to, nelhat sobě ani okolí. Tady se přece nikdo nebude zlobit, pokud sis dal Ardbeg k snídani. Mirek jen smutně konstatoval, že on nemůže :mrgreen:
zigi
New-make
New-make
Příspěvky: 58
Registrován: 02 lis 2021, 11:33

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od zigi »

tak za takovou snídaní šampionů bych se ani nestyděl což o to. Ale zrovna nedávno od nás z práce vyhodili kolegu za podobný snídaně a takovej střelec zatím nejsem. Pravda, frajer se často ani neudržel pořádně na židli a přišel až po obědě. Odcházel v 21:30 a šel zas rovnou doplnit palivo :D ale stejně jsou asi lepší časy na Ardbeg než na ranní nastartování metabolismu :D
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od Mirek »

Nethar píše: 07 led 2022, 13:44 Prvním krokem k lepšímu životu je přiznat si to, nelhat sobě ani okolí. Tady se přece nikdo nebude zlobit, pokud sis dal Ardbeg k snídani. Mirek jen smutně konstatoval, že on nemůže :mrgreen:
Ano, velmi smutně...když některý ty dopravní hlídky jsou pořád ještě hrozní puntičkáři... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
midlo
New-make
New-make
Příspěvky: 145
Registrován: 20 úno 2022, 10:04

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od midlo »

Ardbeg 10

Rok ochutnávky:2010
Velikost:Celá láhev (1x)
Dojem po letech:To co platí o Laphroaigu 10, pro mne platí i u Ardbegu 10. Zkusil jsem si jestli mi chutná, a ač dojem zanechala výrazný, podobně jako návštěva nemocnice, nebo přičichnutí k zapařeným ponožkám, a občas si jí z toho důvodu rád znovu dám, mám-li příležitost, není whiskou ke které bych se vracel a kupoval si celou lahev.

Edit 2022 vzorek: velmi jemná a příjemná záležitost ve které nemocnice nedominuje ale jen ozvláštňuje tu lehce sladkou téměř ovocnou jemnost. Změna hodnocení z 67 na 89. Základní desítka je nejlepší nebo druhý nejlepší (cenově dostupný) Ardbeg - An Oa je stejně skvělá a velmi podobná desítce, jen s trochou sherry navíc. Corryvreckan je o něčem jiném - vysoké procento alkoholu, šťavnatost, rozmanitost chutí.
Body:89
Naposledy upravil(a) midlo dne 18 zář 2022, 12:22, celkem upraveno 1 x.
midlo
New-make
New-make
Příspěvky: 145
Registrován: 20 úno 2022, 10:04

Re: Ardbeg 10 yo

Příspěvek od midlo »

edit recenze
Odpovědět