Laphroaig 10 yo

Odpovědět
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Mirek »

Pitrs82 píše:Díky za doporučení, určitě vyzkouším a myslím, že nezůstane jen u Qarter Cask :)
A nedej bože, až ti někdo nakuká něco o PX Casku, Brodiru a tak... :mrgreen:
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Petr »

A nebo se v něm probudí obyčejná zvědavost: https://scotchwhisky.com/magazine/lates ... xclusives/ :roll:
Pitrs82
New-make
New-make
Příspěvky: 54
Registrován: 30 led 2017, 16:42
Bydliště: Chrudim

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Pitrs82 »

Prokousat se produkcí Laphroaigu plánuji, nicméně hezky pomalu, postupně, ať to nezrujnuje jak moje játra, tak peněženku :D
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od nidan »

no Laprhoaig právě naštěstí peněženku nerujnuje ;)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Nethar »

Pitrs82 píše:Prokousat se produkcí Laphroaigu plánuji, nicméně hezky pomalu, postupně, ať to nezrujnuje jak moje játra, tak peněženku :D
Tohle jsou přesně takové ty chvíle vhodné ke střihu:
"O 2 týdny později..."
laph.jpg
sandrider
Znalec
Znalec
Příspěvky: 658
Registrován: 04 zář 2011, 14:08

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od sandrider »

Petr píše:A nebo se v něm probudí obyčejná zvědavost: https://scotchwhisky.com/magazine/lates ... xclusives/ :roll:
A nebo se trochu porozhlédne a když už bude rozhodnutý zaplatit 150 éček, koupí za ně třeba tohle:
https://www.whiskybase.com/whisky/90362 ... ig-1998-dl
Pitrs82
New-make
New-make
Příspěvky: 54
Registrován: 30 led 2017, 16:42
Bydliště: Chrudim

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Pitrs82 »

Vy jste mi ale vykutálení pokušitelé :lol: Obrázky a odkazy jsou to moc hezké, hned jsem dostal chuť si zase nalít :alco08: Zatím začnu pomalu u Quarter Cask a postupně se budu prokousávat dál. Hezky každý měsíc jednu láhev, žena by mě asi zabila, kdybych na stůl posadil vše, co mi tady postujete v odkazech nebo na obrázcích. Ani ne tak kvůli penězům (od toho jsou, aby se utrácely), ale spíše kvůli mému zdraví. Nic se nemá uspěchat :) Případně jsem zkoušel najít někde ve východních Čechách podnik, kde by se dalo něco z produkce Laphroaigu ochutnat. Zatím jsem však našel pouze podniky, které mají k dispozici základní 10 yo plnění. Možná jsem hledal špatně, rád se případně nechám poučit od zkušených :D
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11789
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od Nethar »

Východní Čechy jsou na whisky podniky bída. Proto si děláme bary a akce doma :-)
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od nidan »

Laphroaig je především pro tvé zdraví, je to medicína :clap: :D
buddha.ps
New-make
New-make
Příspěvky: 201
Registrován: 06 led 2017, 11:20

Re: Laphroaig 10 yo

Příspěvek od buddha.ps »

Barva:
Aroma:smola, pot, soľ
Chuť:ako popísať dokonalosť?
Dozvuk:dlhý, zaúdené mandle
Shrnutí:To si tak človek chce prenajať malú záhradku na nejakom peknom ostrove, a oni mu pošlú fľašu... Voňa je pre mňa, bývalého futbalistu a súčasného zdravotníka so samými pozitívnymi asociáciami - cítil som pach nevetranej umakartovej kabíny dorasteneckého týmu v daždivej jeseni, a voňu ktorú som naposledy cítil keď naše krásne a mladé sestry položili izoláciu na rozžhavený varič v sklade dezinfekcie. Chuť je famózna, ale najlepší je dozvuk, pretrváva na podnebí dlhé minúty a človek sa len modlí aby to tam zostalo navždy. Fantastické pitie.
Odpovědět