Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo, Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

to sandrider: Tu Lagavulin akci pořádá Petr (zde z fóra).
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
sandrider
Znalec
Znalec
Příspěvky: 658
Registrován: 04 zář 2011, 14:08

Re: Bruichladdich 13 yo, Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od sandrider »

Já vím, nevím jestli to tady někde zaznělo, ale všiml jsem si na výše uvedeném odkazu.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo, Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

to sandrider: Jasný. Myslím,že se to tu ani nezveřejnilo, jako v Akcích, ale že se to řešilo přes e-mail a soukromé zprávy...
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruichladdich 13 yo, Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Nethar »

Hunter píše:Jsou to hodně složitá jednání, domluvit si na Islay takové privátní plnění?
Tady si třeba můžeš koupit nějaký ten soudek ;-) http://whiskybroker.co.uk/index_files/c ... ilable.htm
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

Přidal jsem tuto lahev na WhiskyBase. Ještě ji musí schválit jeden z administrátorů WB.Pokud vše klapne, vložím sem i link.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Nethar »

Super! Tohle jim jde docela rychle, akorat pozaduji nejaky link na internet nebo fotku jako dukaz, ze opravdu existuje, u tohohle to asi neni problem. Horsi to je s fotkama, tam se vlecou zelvi rychlosti, ale uz mi jich par uznali, tak lepsi zelvi rychlost nez zadna. Jinak byl ale slibeny zimni update a nic se nedeje, rekl bych ze bachess se ted vic stara o novy whisky shop, ale tak treba prekvapi.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

Tak se povedlo, ode dneška je přidána i na WhiskyBase.
http://www.whiskybase.com/whiskies.php? ... kyid=30928
Pokud by byla k dispozici i fotka, která by měla splňovat následující podmínky, stačí mi ji poslat a postarám se o zbytek...
http://www.whiskybase.com/upload_an_image.php
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

Díky výměně vzorků s Jerrym jsem mohl také ochutnat tuto limitovanou edici z dílny Bruichladdich.
Bruichladdich 13 y Whisky Klub Private Edition
Obrázek
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/30928
WhiskyOnline:http://whiskyonline.cz/index.php?txt=mark&ff= bruichladdich
Barva:
Alkohol:53,7 %
Aroma:Vliv sudu po madeiře je zde oproti nedávno ochutnanému Springbanku Madeira wood decentnější, projevuje se nasládlou dřevitostí, síla alkoholu je pěkně znát. Punčový řez, čokoláda. Přidání pár kapek vody whisky otevře směrem k mléčné čokoládě. (86 b)
Chuť:Místo madeiry bych tipoval ve slepém testu velmi silný vliv suchého sherry, dokončení ale svou nakyslostí naznačuje jiný typ vína. Po přidání vody čokoládovatí, dozvuk je ale s vodou i bez ní stále v suchém sherry stylu, s nakysle dřevitěčokoládovým až kořenitým dozníváním. Dozvuk je silný a dost dlouhý, po hořké čokoládě. (85 b)
Body:86
Shrnutí:Slušná whisky. Stylově podobné jsou třeba Glenfarclas 15y nebo BenRiach 16y 1988.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Króča

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Króča »

velikost:vzorek
naslepo:ANO
Aroma:takové zvláštní, jakoby zeleninové a sladké zároveň..dále mírně voskové s trochou sazí..jinak vůně je mírně uzavřená takže tipuji vyšší % a sud po sherry
Chuť:suché sherry s opět vyšším %..jinak sladké sušené ovoce (rozinky, višně a švestky)
Dozvuk:jemně rašelinný, krásně hřejivý a přetrvává šťavnaté ovoce v čokoládě..dále spálené toasty a nebo opět ty saze
Shrnutí:tohle byla MŇAMKA..po vůni jsem měl chuť ji hned rozkápnout, ale po napití byla výborná sama o sobě..s vodou vůně pouze řídla a chuť se zjemnila, proto lepší neředit.. jinak mi moc chutnala (hlavně v dozvuku) a dle vzorku bych bodoval vysoko..za tento skvělý vzorek děkuji Jerrymu :violin:
po odtajnění: ha takže ne sherry, ale madeira..
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Bruichladdich 13 yo Whisky Klub Private Edition

Příspěvek od Hunter »

Tak už ji na whiskybase díky spolupráci se Zdenym z Black Stuffu máme i s fotkou.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět