Hunting Lodge 12 yo

Míchaná whisky (z jednosladových i obilných)
Odpovědět
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 1717
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Hunting Lodge 12 yo

Příspěvek od josé »

Francouzská společnost Fauconnier nakupuje, míchá, lahvuje a vyváží do světa nejen skotskou whisky, ale i bourbon, rum, vodku, gin a jiné likéry. Sám jsem tuto lahev koupil kdysi dávno v Tescu a po prohlídce ostatního portfolia firmy, bych to tipoval na produkci lihovin spíše pro supermarkety. Se značkou Hunting Lodge najdeme skotskou míchanou whisky tříletou a dvanáctiletou. Dvanáctka by měla být stařená v dubových sudech, obsahovat sladové whisky z higlands a nabídnout nám lehké rašelinné v lahodné kombinaci s dubovými a vanilkovými tóny. Na obrázku a tady před sebou mám ještě starý vzhled, nicméně teď už se prodává v novém kabátu.
hunting.jpg
hunting.jpg (12.6 KiB) Zobrazeno 1541 x
Web:http://www.hunting-lodge.eu/en/
Web:http://www.fauconnier.com/
Alkohol:40 %
Velikost:lahev
Aroma:lihově zaštipuje. celkem slabá do intenzity, medově nasládlá, slupky zelených ořechů, nakysle nahnilá jablka. nesedí mi (b.0/3)
Chuť:hlavně dřevo, hořkost vlašských ořechů, zároveň nasládlé, zemité, maličko do mýdlova (b.1/4)
Dozvuk:odpovídající chuti, dřevitost odeznívá a kořenitostí muškátového oříšku přejde do sladka (b.1/2)
Shrnutí:dopíjel jsem zbytek a je už trochu vyvětralá. na dvanáctiletý blend by mohla trochu přitlačit na pilu co do intenzity zážitku. sice naplňuje slibované, ale vyzněním spíše nevýrazná, nezapamatovatelná. podruhé bych do ní nešel. (b.0/1)
Body:2
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Odpovědět