Kenmore 5 yo (M&S)

Míchaná whisky (z jednosladových i obilných)
Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Kenmore 5 yo (M&S)

Příspěvek od josé » 14 led 2017, 20:25

kenmore5.jpg
kenmore5.jpg (10.21 KiB) Zobrazeno 1411 x
Info:privátní blend z Marks and Spencer
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/75102
Alkohol:40 %
Velikost:maxivzorek
Aroma:slabé, ředidlové. trocha sladkosti, vanilky, zatuchlého dřeva a čokolády po odvětrání (b.0/3)
Chuť:trocha nahořklého lakovaného dřeva. pecky. sladce karamelová. mýdlovatá. třešňový likér, suchost muškátového oříšku (b.1/4)
Dozvuk:krátký. kořeněné opálené dřevo. ořechovka. po dlouhé době kouř. (b.0/2)
Shrnutí:ve vůni je to bída. v chuti je výraznější, nicméně směrem, který mi moc nesedí. po více doušcích se zlepší, ale stále je to blend, takový horší obyčejný. už si víc vybírám. toho bych nechtěl celou flašku. když přimhouřím obě oči na zaokrouhlení (b.1/1)
Body:2
něco povídání z jejich stránek. pil jsem vůbec to samé?
Full, smooth and lightly peated, Kenmore is a unique aged blend which achieves the highest standards expected of the best whiskies of Scotland.
About this bottle: Award-winning Kenmore whisky was created exclusively for M&S back in 1992. The man behind this well balanced blend is Master Blender Ian MacMillan, a Scot with over 30 years' experience in the whisky industry. Only the highest quality Scottish ingredients and traditional, hand crafted methods are used in its production: Highland and Speyside malt and grain whiskies, matured for a minimum of 5 years, and the crystal clear waters of the River Teith. The purity and provenance of our Kenmore blend encapsulates all the values that have made M&S a household favourite for 125 years, as celebrated by this special retro-inspired design.
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenmore 5 yo (M&S)

Příspěvek od Hunter » 14 led 2017, 20:56

A ještě popletli název, správně by to asi mělo být "Kentus more". :D
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

xenopus
Znalec
Znalec

Příspěvek od xenopus » 14 led 2017, 21:15

No já nevim, kluci, ale jako takový kentus mi to nepřišlo. Ale je pravda, že "Never more".
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 14 led 2017, 21:23

Já ji u Marks and Spencer už párkrát mlsně obcházel, taky mě zaujala ta hláška "lightly peated", ale na whiskybase vůbec nebyla a odolal jsem. Jak se zdá, dobře jsem udělal.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět