Gold Cock 2008 Virgin Oak CS

Whisky z našich luhů a hájů
Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Gold Cock 2008 Virgin Oak CS

Příspěvek od josé » 03 črc 2017, 22:54

GC2008virgin.jpg
GC2008virgin.jpg (8.53 KiB) Zobrazeno 952 x
Info:270 lahví
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/95152
Alkohol:61.5 %
Velikost:vzorek WF2017
Aroma:sladké, lesní med, přezrálé švestky, pryskyřice. (b.2/3)
Chuť:ukáže sílu. suchá dřevitost, ostrá pikantnost, hodně se zakousne do pusy. skořice. (b.2+/4)
Dozvuk:sladší, vliv dřeva. (b.1/2)
Shrnutí:pikantní dravec. krásný vliv dřeva, který je dle mého vkusu, tak akorát. líbí. (b.0+/1)
Body:6
"lepší jedna recenze nežli pytel keců." *** Whiskybase
mokrej únor. měsíc nezávislosti. nenech se zblbnout. zvol si sám. každý den alespoň jeden vzorek. každý den jedna recenze.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Gold Cock 2008 Virgin Oak CS

Příspěvek od Hunter » 01 zář 2017, 08:41

Objevil jsem ve svých zápiscích ještě pár nezveřejněných poznámek z letošního Whiskyfestivalu.

K této whisky si můžete pustit nějakou vhodnou hudbu, doporučuju od Madonny hitovku "Like a virgin oak".
WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/95152
Barva:
Alkohol:61,5 %
Aroma:Bohatá, ostrá, plná vůně s vlivem čerstvého dřeva, dále větrovost a jen lehká připomínka poznávací značky Gold Cocku, tedy slivovice. Nakyslá, pryskyřičná, do čerstvého jehličí. (88 b)
Chuť:Plná, bohatá, hutná. Dobře ladí s vůní. Navíc se ale objevuje medová sladkost. I s vodou se dobře snáší, je fajn s ní i bez ní. (88 b)
Body:88
Shrnutí:Hned po ochutnávce jsem si psal, že chci lahev a jedna už je doma. Díky Jerry! Tohle se vizovickým hodně povedlo. :clap:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět