Printer's 6 yo

Whisky z našich luhů a hájů
Namornik

Re: Printer's 6 yo

Příspěvek od Namornik » 27 úno 2012, 12:57

Jestli má dostatek % alkoholu, tak flambovaný palačinky třeba s banánem. Rozředění starších povidel místo rumu. S colou a ledem se dá vypít snad všechno. A alkohol který mi nechutná (u mě většinou ovocný pálenky co někde dostanu) vnucuju návštěvám :D

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 27 úno 2012, 14:03

Taky mě napadlo, nezávisle na námořníkovi, to flambování. Kdyžtak měj po ruce hasičák :-)
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 27 úno 2012, 14:43

Zní to lákavě, ale nevím, jestli už chci kupovat novou kuchyň :-) :happy-bouncyredfire: Ale tak venku při grilování by se to dalo zkusit, díky za tip ;-) Možná ale místo výbuchu či flambování začnu jídlo dusit :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

joy
Profesionál
Profesionál
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joy » 19 kvě 2014, 22:28

Alkohol:40 %
Velikost:celá láhev
Aroma:taková ta sprostá alkoholovitost (ale nijak výrazná), pak občas dojem hořké čokolády, vanilka, obilí
Chuť:chuť sladká, lehce vřesovitě sladová, trocha ovoce, lehce klouže do krku
Dozvuk:krátký a nevýrazný
Shrnutí:Oproti Gold Cocku je to rozhodně posun výše a to o dost, ale atále je to málo, takový lehce zapomenutelný blend, myslím, že za podobné peníze se dá získat větší kvalita (např. Grant´s)

AdamAaron
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od AdamAaron » 31 bře 2015, 14:45

Koupeno "omylem" a nikdy nedopito. :doh:
FAJNI WHISKAŘI OSTRAVA

Kobalt
Znalec
Znalec

Příspěvek od Kobalt » 30 črc 2015, 22:02

Chuť:Jednoduchá, nijaká whisky. Nebo tak něco.
Shrnutí:Chuťově jednoduchá whisky bez jakýchkoliv výrazných chutí i nechutí. Není na ní nic špatného, žádná hořkost ani divnost. Ale ani nic výrazně dobrého. Velice lehce pitelná. Velice levná.
Velice lehce až nebezpečně lehce pitelná, nezpomalují vás žádné chutě ani pachutě, nemusíte přemýšlet ani degustovat a prostě pijete. A pak (neplánovaně) padne ve dvou lidech za odpoledne, žejo...
"Why is is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 03 zář 2018, 09:17

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/68723
Barva:
Alkohol:40 %
Aroma:První dojem po přičichnutí připomene obilnou, možná až žitnou. Vanilka, dřevíčko, podobně voněly i některé slabší německé single maltky z adventního kalendáře. I přes slabou sílu (40%) z ní trčí alkohol. Takový ten sprostý a laciný chlast. (73 b)
Chuť:Nasládlá, na jazyku uhlazená. Spíše zase v žitném/obilném stylu. Vanilka, lehčí čerstvé dřevo. (75 b)
Body:74
Shrnutí:Měl jsem vzorek, na lahev tohle opravdu není. A to ani za nějakou akční cenu.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět