Plantation Panama 2002

Odpovědět
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Plantation Panama 2002

Příspěvek od Hunter »

Obrázek
Barva:
Alkohol:42 %
Původ:Panama
Aroma:Med, cedr, kokosový ořech, vůně je "šťavnatá", hutná, prostě parádní. (91 b)
Chuť:Med, kůže, skořice, tousty, v dochuti pak cedr, elegantní dřevitost, připomínající starý nábytek, kostel. Po odpaření se v prázdné sklence cedrové dřevo zvýrazní, kdo zná vůni cedrové dýhy u doutníků, ví o co jde. (89 b)
Body:90
Shrnutí:Ochutnáno na vydařené rumové degustaci u josého v Hořicích, což byla neformální akcička domluvená na Whiskyfestivalu. Toto byl pátý a z rumů poslední panák ochutnávky, a byla to skvělá volba. Byl jsem nadšen, opět ta Panama, to je styl, co mi prostě sedí. Chci celou lahev, pošmákl jsem si.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil

Kobalt
Znalec
Znalec

Re: Plantation Panama 2002

Příspěvek od Kobalt »

Když jsem si hledal informace o Plantationech, tak u Panamy 2002 se jako u jedné z mála nikde nezmiňuje dozrávání ve Francii. Jediná pevná informace by mělo být desetileté zrání v Panamě v sudech po bourbonu.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"

tornado
Profesionál
Profesionál

Re: Plantation Panama 2002

Příspěvek od tornado »

Plantation Panama 2002

Alkohol:42 %
Barva:
Velikost:vzorek 0,04 l od Josého
Aroma:Lehčí, nasládlé. Třtina, kakao, rozinky a med. Po odstání sladkost ustoupí a přidá se dotek koření (hřebíček, skořice).
Chuť:Lehká, nasládlá. Třtina, med, marcipán, rozinky, vanilka a nepatrně kakao.
Dozvuk:Kratší, zlehka sládne, zvýrazní se vanilka a objeví se kyselé tóny citrusů (citrony a bílý grep).
Shrnutí:Celkem fajn, ale lahev bych si nekoupil.

Odpovědět