Brugal Siglo de Oro

Pravé rumy, spiced a likéry na bázi rumu, tuzemáky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 2803
Registrován: 13 úno 2013, 10:37
Bydliště: Hořice

Brugal Siglo de Oro

Příspěvek od josé »

brugalsiglo.jpg
brugalsiglo.jpg (11.51 KiB) Zobrazeno 1513 x
Another of our family’s great treasures, Brugal Siglo De Oro was created to commemorate Brugal’s 100th anniversary. It is crafted by selecting the finest rums, and aging them in American white oak barrels for up to eight years. The incredible blend is then returned to the barrels for a second maturation of eight more years. Why do we go to so much trouble? Well my friend, after you taste Siglo De Oro, you will know why.
Web:https://www.brugal-rum.com/
Alkohol:40 %
Původ:Dominikánská republika
Velikost:vzorek Rumfest 2018
Aroma:těžší, staré dřevo. zemitost, zelenost. větrové. karamel. (b.2/3)
Chuť:sladkost 0/3. staré tmavé, drhnoucí dřevo. pak trochu zesládne. kůže, větrovost, teatree. dubové koření, kovovost, lipové dřevo, třešňové pecky. (b.2+/4)
Dozvuk:výrazný. dřevo, tmavá čokoláda a i ovocnost - sušená jablka a meruňky. pomeranč, koření, zemitost. (b.1+/2)
Shrnutí:suchý čokoládový rum. něco mi v něm nesedí. nijak extra nevyčnívá z lepšího průměru, co jsem dosud na rumfestu ochutnal. (b.0/1)
Body:6
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Brugal Siglo de Oro

Příspěvek od tornado »

Brugal Siglo de Oro

Alkohol:40 %
Barva:
Velikost:vzorek 0,02 l z RumFestu 2019
Aroma:Lehčí. Suchá třtina se závojem zelených tónů, perník, rozinky, med, maliny a mentol. Po odstátí zmizí zelený závoj a objeví se kakao / instantní kapučíno.
Chuť:Lehká, trochu řídká, sladká. Decentní zázvorová pálivost, tmavší třtina, med, rozinky, třešně a náznak perníku.
Dozvuk:Chuť pozvolna odeznívá a zanechává dlouhý medově nasládlý dojem.
Shrnutí:Jednodušší bonbónek, řidší chuť mě moc neoslovila.
Odpovědět