Grappa Carravaggio Selezione Barrique 12 monate

Odpovědět
josé
Moderátor fóra
Moderátor fóra

Grappa Carravaggio Selezione Barrique 12 monate

Příspěvek od josé » 30 lis 2017, 23:55

grappapenny.jpg
grappapenny.jpg (10.48 KiB) Zobrazeno 962 x
Info:pozor na dvanáctku na etiketě. není to 12 let, ale plných 12 měsíců v sudu, L15271A, zakoupena před dvěma lety v Penny marketu
Alkohol:40 %
Velikost:vzorky
Aroma:u whisky bych napsal newmakeový smrádek. tady to opíšu jako nakyslost, mírná štiplavost, dřevo, hlína a lihovost. náznakem sladší hruška. angrešt. nic moc pro mě příjemného, ale je svým projevem výrazná, silná. to zas jo. přivřu oko. (b.1/3)
Chuť:nasládlá, máslová. natrpklá chuť slupek a nahořklost - dřevo nebo stopky? jablečný kompot s medem a vanilkou. (b.2/4)
Dozvuk:od sladkosti vysychá ke dřevu. čokoláda. "žitná" zemitost hodně výrazná zůstane. (b.0+/2)
Shrnutí:ve vůni výrazná, jen ne dle mého vkusu. v chuti lepší s výrazně zemitým ocasem. znova bych si ji rozhodně nekoupil.(b.0/1)
Body:3+
"lepší jedna recenze nežli pytel keců."

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Re: Grappa Carravaggio Selezione Barrique 12 monate

Příspěvek od Hunter » 07 pro 2017, 18:09

Barva:
Alkohol:40 %
Původ:Itálie
Aroma:Přepálené hrozny, přezrálý angrešt, vanilka a med. Trochu pod tím čouhá alkoholová linka. Poměrně sladké aroma. (77 b)
Chuť:Chuť výrazně nasládlá, jinak ale stále typicky grappová. Ani moc neškrábe, vanilka, sladkost a jen lehce připálená hroznová dochuť. (75 b)
Body:76
Shrnutí:Jakožto pití za extrémně malý peníz mě neurazilo. Někam na opékání k táboráku v pohodě. Díky josému za ochutnávku.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Odpovědět