RIP

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Petr
Guru
Guru

RIP

Příspěvek od Petr »

Včera (23.8.) mi bylo všelijak, chodil jsem od ničeho k ničemu, jak “nemocný osel”. Myslel jsem, že to spraví kolo. Nespravilo, ani panák Gold Cocka. Furt to samé, dneska, zas celý den.
Až esemeska před chvílí to vyjasnila - včera zemřel Laďa Burda. Vzalo mě to fest. Zažil jsem s ním kolem whisky hodně, vlastně by se dalo říct, že mě k ní přivedl, jako mnoho dalších, na svých nezapomenutelných brněnských ochutnávkách v Domě Pánů z Lipé. Pro mnoho z nás to byl “whisky táta”, guru. Myslel jsem, po jistých nadějných zprávách, že se s ním opět setkáme letos na podzim na desátém Whisky Festivalu v Malé Morávce, koupím si jeho nové knížky o whisky.…
Měl rád sladovou Mortlach 16 YO z edice Flora&Fauna, tak jí připíjím na jeho památku, na nás, jeho “whiskaře” - “Na zdraví!” “Slaintè!”

P.S. Nevěda, kam s tím, dávám to tady do nového vlákna.
Petr
Guru
Guru

Re: RIP

Příspěvek od Petr »

A teď koukám, že reagujete jinde. :doh:
Petr
Guru
Guru

Příspěvek od Petr »

Jaká úleva rozplynout se s větrem…

23. srpna 2021
po dlouhé zničující nemoci opustil tento svět
muž nezlomné vůle, překračující nezřídka své možnosti, nikoli však schopnosti, milovník Skotska a znalec whisky

pan
Vladimír BURDA
narozený 15. 3. 1948

Rozloučíme se s ním v úzkém rodinném kruhu
v pátek 27.8.2021 ve 14:00 hodin v rozlučkové síni ústředního hřbitova v Brně, Vídeňská 96

manželka Stanislava, dcera Daniela a syn Martin s rodinami
nidan
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od nidan »

škoda skvělého člověka !
Odpovědět