Ardbeg Haar

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
PaMi
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 31
Registrován: 13 zář 2015, 17:21
Bydliště: Praha západ

Ardbeg Haar

Příspěvek od PaMi »

Tento dotaz směřuje asi na Petra, Ambassadora Ardbeg
V Bugsy´s jsem si objednal Ardbeg Haar. Jako základ do skleničky, do které mi nafoukali "mlhu" z Ardbeg ultrazvukové kouzelné nádoby použili klasický Ardbeg TEN. Já se bránil, že by asi měli použít Perpetuum. Tvrdili mi, že je to na výběru zákazníka, do jakého Ardbegu si nechá "nalít mlhu". Důvod proč standrtně toto nedělají do Perpetuum je prý omezené množství Perpetua. V manuálu na Haar prý není specifikováno do jakého základu se má mlha lít.
Navíc mi to nalili do malé skleničky s pokličkou, nikoli do klasické velké žluté Ardbeg. Jaká jsou pravidla Ardbegu?
Díky za objasnění.
P.S. napodruhé mi mlhu nalili na moji žádost do skleničky s Perpetuum.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Ardbeg Haar

Příspěvek od Petr »

Petr nééééé. Tohle jsou marketingové šmečka. :angry-argument: V Ardbegu jsem si to jenom fotil, tohle já nemusím. Inhaluji jenom v sauně - vodní páry s přísadami. Nebo Vincentku, když mám problém s nosem. Whisky konzumuji jenom ústy, doušky/malými dávkami, které, jak známo, pak neškodí v jakémkoliv množství. I když zrovna teď to jsou dva rumy: Malteco 10 YO a Arcane 12 YO, co cucám před spaním. :alco28:
Ardbeg Embassy v Česku = Black Stuff v Olomouci, tam vědí, jak a co, má být správně podáváno. :mrgreen:
:hand:
Odpovědět