Nové lahve whisky na trhu

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Nethar »

Já nevím, jestli to je k horšímu, protože jedničku z výtvarky jsem měl vždycky jen aby mi nekazili vysvědčení čtyřkou, akorát mi jen přijde, že je to skoro u každé palírny ke stejnému a že ty flašky od sebe brzy nerozeznám :-) Ale co už, hlavně že to teče!
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

salam15 píše: 10 zář 2020, 12:04 Jestli ti přijde, že každá změna je k horšímu, tak je to neklamné znamení, žes již stár ;)
hned se cítím mladší, díky :dance: :lol:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od joy »

Sdilim nazor nethara. At uz to vezmu od naseho Gold Cocka, pres Benromach a Benriach, tak mi to prijde, ze pro vsechny pracuje ten samej grafik a ten ma rad strojove kody.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

rap
New-make
New-make
Příspěvky: 135
Registrován: 07 čer 2012, 21:20
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od rap »

Nový design Benromach a Benriach se mi moc nelíbí. Trochu uniformní a bez nápadu. Glengoyne je o něco lepší. Člověk si ale nakonec stejně zvykne. Když ovšem chci potěšit oko parádním designem lahví, podívám se na stránky agentury Stranger & Stranger
(https://www.strangerandstranger.com/category/projects/). Mimo jiné dělali většinu (možná dokonce všechny) lahve pro Compass Box a ten nakonec po nich pojmenoval i jednu limitovanou edici https://www.compassboxwhisky.com/whiski ... .php?id=26.
Obrázek
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od LukeD »

salam15 píše: 10 zář 2020, 12:04 Jestli ti přijde, že každá změna je k horšímu, tak je to neklamné znamení, žes již stár ;)
Si piš, že su starý... a nestydím se za to... a všichni ti [censored by administrator] z marketingových oddělení, co mají furt potřebu skrze podobné aktivity připomínat, že existují, a že mají nárok na své tučné výplaty, mě akorát tak [censored by administrator]. 8-) Já bych všechna ta marketingová oddělení zakázal. ;)
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
Kobalt
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2009
Registrován: 14 led 2015, 16:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Kobalt »

Benromach mělo styl moderní a zajímavý... tu jejich změnu kritizuju kde můžu. Kouknul jsem na ten Benriach a je to to samé. Sice jsem zastáncem konzervativních etiket ale tohle je až moc nudné, nevýrazné a nenápadité.
Naposledy upravil(a) Kobalt dne 11 zář 2020, 15:43, celkem upraveno 1 x.
"Why is that people like you always think you're more ruthless than people like me?"
salam15
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 3108
Registrován: 20 říj 2011, 11:24

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od salam15 »

Nudné, nevýrazné a nenápadité - lepší výklad pojmů konzervativní jsem už dlouho neslyšel
Übermäßiger Alkoholgenuss schädigt Ihre Gesundheit.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Nethar »

(trochu jsem zase cenzuroval :naughty: )
Uživatelský avatar
LukeD
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1236
Registrován: 23 črc 2018, 23:45
Bydliště: Brno

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od LukeD »

Ježíši, ty jsi hrozný cíťa, Nethare. Kdyby sem lezly děti, tak neřeknu ani popel, ale takhle... Trochu mi připomínáš moji mámu, od které jsem dostával záhlavec i za slovo "pixla". :) A jestli mě něco s... no dobře, štve ještě víc, než debilní změny etiket, tak je to hyperkorektnost soudobé společnosti.
Obrázek Je lepší žít hodinu jako tygr než celý život jako červ.
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Nethar »

Dej si záhlavec.
Odpovědět