Nové lahve whisky na trhu

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fileta
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1805
Registrován: 15 čer 2015, 14:47
Bydliště: Litovel

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Fileta »

Vyrobí se pouze asi 400 lahví...
A na etiketě napsáno: Bottle 1/300 :doh:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

ta etiketa je blbě, flašku jsme měl v ruce a je jich 444
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

Petr píše: 24 lis 2018, 09:20 Téměř všechno - kecy, prdy. Zvlášť výživné, při sobotním ránu, je číst: " … s použitím pramenité vody bohaté na železo a minerály ….“. Po takové vodě palírny ve Skotsku vyloženě pasou, že ano!! :mrgreen:
glenmorangie si tvrdou vodu taky vychvaluje :D :D
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od Petr »

Nevím, jestli si Glenmorangie tvrdou vodu vychvaluje, ale používá ji, a není sama. Mně spíše vadí to slovo: "... bohaté na železo a ..."
Všichni si ten obsah "železa" nejspíše dobře hlídají, aby nepřekročil únosné hranice. Voda bohatá na "železo, je možná akorát tak dobrá na chudokrevnost ? Podobně na tom bylo červené víno, co se kdysi prodávalo v drogerii, kolem osmi kaček za láhev. :roll:
A tvrdá voda - je o něčem jiném, než obsahu "železa". Jestli se nepletu, tak v hlavních rolích jsou Ca a Mg.
:liar:
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

mas pravdu, ja se zameril na ty mineraly ;)
zombice
Znalec
Znalec
Příspěvky: 891
Registrován: 28 zář 2011, 19:31

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od zombice »

Petr píše: 24 lis 2018, 09:20 Téměř všechno - kecy, prdy. Zvlášť výživné, při sobotním ránu, je číst: " … s použitím pramenité vody bohaté na železo a minerály ….“. Po takové vodě palírny ve Skotsku vyloženě pasou, že ano!! :mrgreen:
http://www.craftbrewersconference.com/w ... Martin.pdf Je to sice o "brewing", což je ovšem taky určitá fáze whisky výroby, kde platí to samé.
Ale co, v Česku se stále nosí a vyplatí blábolit hovadiny až lhát. Zvláště, když jste u vesla, či spíše kormidla.
:cry:
Petře já věděl, že ty se chytneš :D Já tě nechtěl zdvihnout z křesla, jen jsem strávil večer různým hledáním a tak jsem se chtěl podělit o svoje nově nabité znalosti marketinštiny z Hammerheadu podělit :-D :-D
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

no trošku jsem o tom teda nakonec přemýšlel a vlastně jediné čemu teoreticky vadí voda s větším obsahem železa jsou kvasnice a kvasný proces a to má vliv na % alkoholu v produktu který jde na kotle, takže jde jen o teoreticky nižší výtěžnost, ne úplně na kvalitu destilátu.
úroveň železa ve vodě by měla být nejlépe maximálně 0,2 mg/l (což je i česká norma pro pitnou vodu) ale jsou palírny které to v pohodě překračují a celkem si na nich pochutnáváte ;) dokonce jsou studie, které říkají že vyšší úroveń železa ve vodě zajistí vyšší obsah vyšších alkoholů, tedy bohatší profil....navíc je to mnohem složitější protože železo chodí ve vodě se zinkem a ten zase naopak kvasnicím chutná a tak je to více o poměru železa ku zinku...nic není úplně černobílé ;)
železo.jpg
železo.jpg (19.63 KiB) Zobrazeno 3923 x
osobně si myslím že tvrdá voda má na destilát jako takový větší vliv ;)

nicméně pořád platí že jsou to PR kecy bez ladu a skladu :D
Naposledy upravil(a) nidan dne 24 lis 2018, 22:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od spyna »

Co se týče té železitosti, tak sám o sobě vliv na chuťový profil, případně barvu by asi nebyl až takový problém (ta by díky tomu mohla být i do zančné míry originální a charakteristická). Důvod proč si pivovary a palírny hlídají obsah železa obvykle pod 0,2 mg l-1 (a někdy proto přistupují i na odželezování) je především vliv na technologii výroby. Příliš železitá voda zpomaluje zcukření čímž se prodlužuje a tedy i prodražuje doba "vaření" sladiny (u výroby piva též zpomaluje chmelovar).
Takže pokud chtěli v "předrevolučním Štoku" udělat whisky s jedinečným "železitým charakterem" ať to stojí co to stojí, tak jim to přeci musíme věřit :lol: ...
Uživatelský avatar
spyna
Znalec
Znalec
Příspěvky: 778
Registrován: 15 bře 2016, 10:37
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od spyna »

nidan píše: 24 lis 2018, 22:32 osobně si myslím že tvrdá voda má na destilát jako takový větší vliv ;)
Nevím jak na destilaci, ale na výrobu piva tvrdá voda rozhodně negativní vliv nemá (tedy pokud se bavíme o pivu oběcně a né jen o Pilsu). Například pro ALE, IPA a pod je považována za lepší voda s vyšším obsahem síranu vápenatého.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Nové lahve na trhu

Příspěvek od nidan »

já také neříkám že má vliv negativní, prostě vliv ;)
Odpovědět