Česká whisky s.r.o.

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Marvin
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1298
Registrován: 01 zář 2011, 09:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Marvin »

Budeme mít na jaře 2017 další českou whisky: http://www.ceskawhisky.cz/
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od Nethar »

No minimálně sekce O whisky je plná chyb. Víc energie na cteni s mobilem v ruce a dcerou na zádech nemám.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od Hunter »

Tolik chyb a nesmyslů na jednom místě jsem ještě neviděl. http://www.ceskawhisky.cz/o-whisky
To na mě moc seriózně nepůsobí.
A mají i brandy, za čtyřletou chtějí víc, než Arménci z Araratu za dvacetiletou. Dobrý úlet.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od Hunter »

Taky je zvláštní, že nabízejí 3 roky staré whisky, 4 roky staré brandy a přitom firma vznikla v březnu 2015... :naughty:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
lochness
Znalec
Znalec
Příspěvky: 692
Registrován: 17 kvě 2016, 10:29
Bydliště: Bratislava

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od lochness »

V tom by som kulehu nevidel, je možné že firma ktorá má licenciu na výrobu existuje dlhšie a obchodná firma existuje od r 2015.
Je to bežný spôsob diverzifikácie rizika v oblastiach kde je výroba viazaná na nejakú špecifickú licenciu.
„Skúste prerušiť aspoň na mesiac váš zvyk abstinenciou a uvidíte. Ak nebudete mať žiadne problémy, tak asi nie ste závislý od alkoholu“ MUDr. Okruhlica
Mirek
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1428
Registrován: 06 dub 2011, 11:11
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od Mirek »

To musej bejt recesisti...toto přece nemůže nikdo myslet vážně :D !
V každé organizaci je aspoň jedna osoba, která ví, o co jde. Tu je třeba najít a zastřelit.
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od Hunter »

Osobně mi to přijde jako Imperátor volume 2, verze 2016.
Některá tvrzení jsou vyloženě lživá, například v sekci "o nás" je napsáno
"Společnost Česká whisky s.r.o. vznikla, jako první tuzemský výrobce úzce specializovaný na výrobu vysoce jakostních alkoholických nápojů dlouhodobě zrajících v dubových sudech."
Asi nikdy neslyšeli o Jelínkovi.
Na jejich facebooku stojí za pozornost fotky, jak lijí trychtýřem něco do sudů. To vypadá opravdu na garážovou "výrobu".
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
xenopus
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1058
Registrován: 01 kvě 2015, 18:00

Re: Novinky a zajímavosti

Příspěvek od xenopus »

No tak že jsou "úzce specializovaní na výrobu...", tomu bych i věřil, u Jelínka jsou pořád prioritou ovocné destiláty, co do objemu výroby tipuju ty nestařené. No a jak to chlapci z Trebitsche myslí doopravdy, budou mít možnost někteří zjistit v sobotu...
„Alkohol je metla lidstva, ale jednotlivcům neuškodí.“ Whiskybase moje bodování
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Hunter »

Mně tam přijde nemístné to "Společnost Česká whisky s.r.o. vznikla jako první tuzemský výrobce ".
Ale je dobře, že budou na té sobotní akci spolu s členy fóra a budou mít možnost se k tomu všemu vyjádřit.
Jinak pátrám dál.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Česká whisky s.r.o.

Příspěvek od Hunter »

Tak bohužel, společnost Česká whisky s.r.o. Třebíč nefiguruje ani v registru značení lihu, takže takový subjekt momentálně nemůže ani být distributorem a nemohou ani kolkovat lahve. To je velmi podivné. Nabádám k maximální obezřetnosti. A jsem zvědavý, jestli se účastníkům zájezdu podaří zjistit ve Vizovicích něco víc.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
Odpovědět