Vzorky

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
zorro
Abstinent
Abstinent

Vzorky

Příspěvek od zorro » 03 dub 2012, 13:08

Zřejmě tady někteří z vás zaregistrovali, že rozjíždíme obchod s whisky. Jedna z věcí, na kterou jsme se zaměřili a já osobně na ní docela sázím, jsou vzorky - rád bych vám ukázal, jak vzorky od nás vypadají. :shock:

Připomínky vítány. :) dík zorro
Přílohy
IMG_2566s.jpg

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorky

Příspěvek od Nethar » 03 dub 2012, 13:15

Jak jsem psal, vzorky jsou pro mě lákavá možnost získat "levně" ochutnávku dané whisky a mít tak o ní hrubou představu, než se případně vrhnu do celé lahve. Lahvičky vypadají skvěle, voskový styl Master of Malt, předpokládám, že je zalitá celá mezera mezi víčkem a skleničkou, nezbývá než popřát, ať to všechno v pohodě šlape a jak obchod tak zákazníci překypují nadšením a spokojeností ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 03 dub 2012, 13:17

Bude možno objednávat i do většího objemu, než jen 0,02 l? Jinak to samotné provedení, se štítkem a zalité voskem, vypadá pěkně.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Jerry1
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Jerry1 » 03 dub 2012, 13:24

Teď budu za neználka - asi to máte vymyšlené (a jak píše Nethar, už to také někdě dělají) a esteticky to vypadá moc pěkně, ale není ten vosk trochu nepraktický při otvírání? Vycházím ze zavoskovaných korků některých vín, kde z toho nejsem zrovna nadšen. Vím, že základní rada je trochu vosk nahřát a on sjede skoro sám. Aspoň bych zvážil variantu vosk / bez vosku.

zorro
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od zorro » 03 dub 2012, 13:58

Díky kluci...:)

Nethar: Přesně tak jak píšeš...mám rád jejich styl, takže jsem nevymýšlel vymyšlené...:)

Hunter: jasný, je to jen o domluvě, standartně 0,02-0,04l...pokud by byl zájem o víc, tak není problém, stačí napsat...:)

Jerry: no je to dělaný křehkým voskem, který jde hodně dobře oloupat, takže není problém...ale chápu, že to někoho může iritovat...stačí upřesnit u objednávky a bude to bez vosku...:)

Króča
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Króča » 03 dub 2012, 15:28

Vypadá to skvěle :clap: Ano proč vymýšlet již vymyšlené 8-) štítky se mi moc líbí a dodávají tomu ten správný punc společně s voskem ;) pokud bude možnost s voskem/bez vosku, tak to opět jen zvedá úroveň poskytované služby, co je vždy (pro zákazníka určitě) jen a jen dobře :mrgreen: to samé platí o velikosti vzorků.. no a pokud budu mít možnost odebírat vzorky osobně v Olomouci, tak i já, přestože se neřadím mezi náruživé "vzorkaře", si určitě nějakou tu špecialitu ve vzorkách taky rád dopřeju ;) "samozřejmě" ve větší než základní porci než 0,02l :mrgreen:
85+ bodů = doporučuji
Obrázek

zorro
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od zorro » 03 dub 2012, 16:24

Króča píše:Vypadá to skvěle :clap: Ano proč vymýšlet již vymyšlené 8-) štítky se mi moc líbí a dodávají tomu ten správný punc společně s voskem ;) pokud bude možnost s voskem/bez vosku, tak to opět jen zvedá úroveň poskytované služby, co je vždy (pro zákazníka určitě) jen a jen dobře :mrgreen: to samé platí o velikosti vzorků.. no a pokud budu mít možnost odebírat vzorky osobně v Olomouci, tak i já, přestože se neřadím mezi náruživé "vzorkaře", si určitě nějakou tu špecialitu ve vzorkách taky rád dopřeju ;) "samozřejmě" ve větší než základní porci než 0,02l :mrgreen:
Možnost vyzvednout bude. To je jasný. A dokonce po Olomouci bude i rozvoz...ale samozřejmě např. s nákupem nad 1000,- Kč...:)

zorro
Abstinent
Abstinent

Příspěvek od zorro » 03 dub 2012, 16:27

Možná někdo přehlédl, tak znovu radši...veškeré novinky dáváme hlavně sem - facebook.com/GentleStore.cz ... 8-)

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 dub 2012, 20:47

Jerry1 píše:Teď budu za neználka - asi to máte vymyšlené (a jak píše Nethar, už to také někdě dělají) a esteticky to vypadá moc pěkně, ale není ten vosk trochu nepraktický při otvírání? Vycházím ze zavoskovaných korků některých vín, kde z toho nejsem zrovna nadšen. Vím, že základní rada je trochu vosk nahřát a on sjede skoro sám. Aspoň bych zvážil variantu vosk / bez vosku.
Dělají to podobně na Master of Malt, mrkni sem: http://whisky.nethar.com/forum/viewtopi ... t=47#p2543
Otevírá se to samo, prostě jenom zakroutím uzávěrem jako když normálně otevírám a lehce to praskne. Horší je pak víčko a skleničku vosku zbavit, když je chci případně znovupoužít, z víčka to jde lehce, tam se to jenom nařízne nožíčkem a sloupne, je to slabá taková gumová vrstvička. Okolo hrdla je ale vrstva silnější a tak si kolikrát říkám, jestli si neublížím ;-) Druhá varianta je na "zapečetění" použít taková ta víčka, co mají dole ještě "kroužek-pojistku", nevím, jak se tomu říká, používá je třeba Petr. Po prvním otevření to praskne, takže už je to znova nepoužitelné (na zapečetění), Petr myslím skleničky recykluje, ale víčka kupuje nová (což jim ostatně jenom prospěje, sklo se vymyje dobře, ale ta umělá hmota kolikrát vůni dost nacucne, tam už to asi není zcela "hygienické".

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 03 dub 2012, 20:52

zorro píše:Hunter: jasný, je to jen o domluvě, standartně 0,02-0,04l...pokud by byl zájem o víc, tak není problém, stačí napsat...:)
To je dobře, 0,02 je skoro nic. 0,03 je podle mě nutné minimum, 0,04 na seznamovací vzorek ideální. Víc je samozřejmě lepší, ale to už jsou pak spíše dvojité vzorky na podrobnější seznamování na vícekrát, nehledě k tomu, že to víc leze do peněz, pak už stojí jako vzorek za zvážení 1,0 :-)

Odpovědět