Vzorky

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Uživatelský avatar
StudioFranc
Znalec
Znalec
Příspěvky: 292
Registrován: 17 led 2017, 22:47
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorky

Příspěvek od StudioFranc »

Zdravím všechny přátele whisky, rád bych se zeptal jak moc je aktuální a platná možnost zakoupení vzorků na GentleStore ? Díky moc za odpověď, pokud vlákno ještě žije.
Uživatelský avatar
J.K.Ch
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1249
Registrován: 30 kvě 2015, 14:43
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorky

Příspěvek od J.K.Ch »

Bohužel já měl obecně s obchodem docela špatné zkušenosti. Nekomunikují, neposílají objednávky a nereagují.
Petr
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 1319
Registrován: 25 dub 2011, 18:47

Re: Vzorky

Příspěvek od Petr »

Když ne všechno, tak vzorky na Gentle Store jsou pasé. Na to berte jed. Obecně - prodej vzorků v Česku je o ničem, ale možná nejsem zcela v obraze - dva blázni tuhle činnost, ještě vloni, chtěli nějak rozhýbat.
Jedna "jedovatá slina" - což tak zkusit některý z, jak říkají kamarádi na Slovensku, vychýrených e-shopů nebo supermarketů, se kterými mnozí mají vřelé vztahy, tedy, dávají jim vydělat, aby chudáci přežili? :twisted:
Pokud si někdo řeknete, co že to vrtošivého staříka po ránu zase tak napružilo, tak vězte že mi některé věci leží v žaludku téměř setrvale a když jsem si přečetl článek z mého oblíbeného Holandska: https://scotchwhisky.com/magazine/from- ... sky-shops/ , tak mi to nějak nedalo .....
V Česku máme v Praze tři obchody, kde mají slušnou nabídku whisky a taky vám o ní něco řeknou a máte možnost ochutnat "zajíce v pytli", v Brně dva. A pak dvakrát do roka "velké" akce s whisky. O marketingových šmečkách v Makru, Aholdu, apod. nemluvím. Zato na levný a podřadný chlast narazíte na každém kroku. Je mi z toho smutno, a to se na svět špatně kouká růžovými brýlemi. :shifty:
Abych nebyl zcela mimo téma a vnesl i něco pozitivního a nadějného, jsme v Česku, kde i když něco není, tak se to sehnat dá! :mrgreen:
Zkus se "StudioFranci" na téma vzorky poptat J.K.CH.
:hand:
Uživatelský avatar
tornado
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2445
Registrován: 21 zář 2016, 21:18
Bydliště: Praha

Re: Vzorky

Příspěvek od tornado »

Když to tak čtu, tak mě napadla jedna věc. Možná to zde fóru již bylo, možná je to naprostá blbost. Asi nejsem sám, kdo by rád ochutnal víc zajímavých lahví, ale koupit si úplně vše není zcela v mých možnostech. Řešení by mohlo být, že se pár lidí domluví a nějakou hezkou láhev si společně koupí. Mě osobně bohatě stačí 0,2l, takže pokud by se našli další zájemci na 0,5l (5-10 lidí podle velikosti vzorku), můžeme to zkusit dát dohromady, projednat podrobnosti, atd... Nemuselo by se jednat pouze o whisky, mohlo by jít i o jiné destiláty. Já sám jsem stylově nevyhraněn a minimálně kategorie rum , brandy a gin nabízí docela dost zajímavého.
Naposledy upravil(a) tornado dne 18 led 2017, 21:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
nidan
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 5324
Registrován: 16 kvě 2016, 07:32
Bydliště: České Budějovice

Re: Vzorky

Příspěvek od nidan »

nemám problém :)
jarinac

Re: Vzorky

Příspěvek od jarinac »

Rád bych se připojil :clap:
thomas
Abstinent
Abstinent
Příspěvky: 25
Registrován: 12 úno 2018, 15:48

Re: Vzorky

Příspěvek od thomas »

zdravim panove, sem tu novej a nevim jeste presne kde co hledat ale zajimalo by me jak to dopadlo s tema vzorkama whisek? Nasel se nekdo kdo do toho sel? Taky bych radsi ochutnal vzorek nez koupim celou flasku. Tak jestli je moznost nekde neco pokoupit byl bych rad za odpoved diky. Nebo jeste me tak napadlo nektere lahve mam treba dvakrat a kdybych ji otevrel jestli by naopak nemel nekdo jinej zajem o vzorek koupit nebo vymenit? cenu bych rozpocital podle dilu z obsahu + cenu za lahvicku myslel sem treba tohle https://svetlahvi.cz/detail.php?id=S1150 a poslat postou v ty bublink. obalce by mohla bejt cena prizniva- mohlo by se vejit vic vzorku. Nevim jen takova myslenka tak me za to hned neukamenujte diky
A jinak super stranky :clap:
joy
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2785
Registrován: 27 úno 2014, 17:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzorky

Příspěvek od joy »

thomas píše:zdravim panove, sem tu novej a nevim jeste presne kde co hledat ale zajimalo by me jak to dopadlo s tema vzorkama whisek? Nasel se nekdo kdo do toho sel? Taky bych radsi ochutnal vzorek nez koupim celou flasku. Tak jestli je moznost nekde neco pokoupit byl bych rad za odpoved diky. Nebo jeste me tak napadlo nektere lahve mam treba dvakrat a kdybych ji otevrel jestli by naopak nemel nekdo jinej zajem o vzorek koupit nebo vymenit? cenu bych rozpocital podle dilu z obsahu + cenu za lahvicku myslel sem treba tohle https://svetlahvi.cz/detail.php?id=S1150 a poslat postou v ty bublink. obalce by mohla bejt cena prizniva- mohlo by se vejit vic vzorku. Nevim jen takova myslenka tak me za to hned neukamenujte diky
A jinak super stranky :clap:
Ahoj, pokud chces ochutnat pokud mozno co nejvice vzorku, existuje akce Whisky festival. Viz vice www.whiskyfestival.cz. Doporucuji sledovat toto forum, objevi se zde, kdy vypukne prihlasovani na tuhke akci. Byva tam okolo 500 lahvi, ze vsech muzes ochutnat, pokud mas v zaloze nahradni jatra a jsi majitel zlateho dolu Obrázek. Najdi si zde vlakno, ktere whisky je potreba ochutnat, sepis si to a myslim, ze ve velke mire budes mit moznost je tam otestovat.

Odesláno z mého SM-A310F pomocí Tapatalk

Odpovědět