Prohibice

Která nová whisky spatřila světlo světa nebo kterou novou jste si koupili vy, co se děje ve světě atd.
Odpovědět
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Prohibice

Příspěvek od Nethar » 17 zář 2012, 21:48

schnappislav píše:A co si vypálit nějákej znak na zapěstí? a scházet se pod Špilasem v tunelech? :D
Já myslel, že to bude pokračovat... a co si vypálit - něco "kvalitního" doma sami? ;-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Petr.D
Znalec
Znalec

Příspěvek od Petr.D » 19 zář 2012, 18:44

Zítra vstupuje do kin nový film s výstižným, do dnešních dnů i trefně zapadajícím, názvem Země bez zákona .
Pojednávající o podnikavých bratrech živících se prosperujícím byznysem s načerno pálenou whisky. Samozřejmě, že nechci dělat nikomu reklamu. :lol:
http://www.csfd.cz/film/271458-zeme-bez-zakona/
"všechny nerašelinné whisky jsou hnus"

Petr
Guru
Guru

Prohibice

Příspěvek od Petr » 20 zář 2012, 21:00

Tak jsem se vrátil, po několika dnech (na které jsem se nesmírně těšil) strávených na cestách po Skotsku, do vlasti. Pardon, a omlouvám se za toto věřejné označení, do "blbákova". Předesílám, že se považuji za mírně pesimistického optimistu a snad se moc nepletu. Na akcích podobných té z odkazu: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 583&type=1
mám semtam špatný pocit a nejsem zcela ve své kůži pouze ve chvílích, kdy v družné společnosti zápasím se svou nedokonalou angličtinou. Za to, odkud pocházím, jsem se, před svými přáteli kdekoliv v cizině, nikdy nečervenal. "Trošku" se to změnilo. :text-imwithstupid:
V kterémsi odkazu jsem tady nabádal, v jistých, ale zcela jiných souvislostech, k včasným nákupům, že bude hůř. To jsem ani ve snu nemohl tušit, jak rychle že to bude. Uvidíme, co naši moudří a hlavně mocní, vymyslí. Na gaunery všeho druhu jsou krátcí, vyšlápnou si jenom na ty, kteří "mají" jméno, adresu, na které se dokonce fyzicky vyskytují, atd, atd. :mrgreen:
http://www.barovenoviny.cz/marek-senkap ... -nas-obor/ :sad-teareye:
Snad to trochu přeženu přátelé, ale těšte se - "Classic Malts" budou k mání. Já a mně podobní na ty "rodné listy" a "nové" kontrolní pásky k povinnému značení lihu s červeným potiskem, co na trhu mají eliminovat gaunery, nedosáhneme. Ale, jak říkám manželce, whisky má ty výhody, že ve skladu nezabírá moc místa, nemůže se zkazit a když ji neprodám, tak ji můžu vypít. :liar:
Pokud by se někomu při čtení mých řádků zdálo, že trochu, či snad hodně blábolím, pak vězte, že to bude nejspíše účinky čtyř panáků "známého pančovaného skotského blendu The Bailie Nicol Jarvie", jehož zbytek v plastovém kanystru jsem raději dopil, než mi to nějaká osvícená autorita zakáže, aby mně ochránila před oslepnutím, nedejbože před smrtí. Je to tragedie, ale "my máme povinnost ochránit občana před sebou samým" - to jsem slyšel v televizi před nějakým časem z úst jednoho z těch moudrých a mocných. A myslel to smrtelně vážně :think:
Akorát mi nejde do hlavy, že jsem ještě neviděl ukázanou (v televizi, novinách) ani jednu konkrétní flašku nebo seznam těch jedovatých sraček, jejichž obsah způsobil nebohým konzumentům problémy či smrt, abychom byli varováni. Záběry/fotky jsou důsledně ilustrační. To bude asi ta ochrana osobnosti nebo dobrého jména firmy, co? :mrgreen: Ta se, pravda, musí v právním státě ctít. :naughty:
:text-imsorry:
Na závěr ještě jeden link:
http://www.atbars.com/2012/09/20/video- ... probud-se/
Pro dnešek tedy končím s pesimisticko optimistickým: "Ještě nebylo tak zle, aby nemohlo být hůř !"
:hand:

Jerry1
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Jerry1 » 20 zář 2012, 21:24

Tady máš odkaz na článek, který obsahuje obrázek s etiketami láhví, ve kterých byl nalezen závadný alkohol.

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 21 zář 2012, 13:10

Prohibice se nám dostala do další fáze. V souvislosti se zákazem vývozu upozorňuju, že zákaz platí absolutně a to i pro líh a lihoviny pro soukromou potřebu, včetně alkoholu vyrobeného v zahraničí, který se v současné době nachází na území ČR. Uvedený zákaz platí rovněž pro mezinárodní letiště.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nethar » 21 zář 2012, 15:47

A stanné právo se plánuje zahájit kdy?
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hunter » 22 zář 2012, 08:58

Tohle si vynutila Evropská Unie. Takže až nám "doporučí" vyhlásit stanné právo, tak Heger ochotně vykoná.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Marconi
New-make
New-make

Příspěvek od Marconi » 22 zář 2012, 12:54

Evropská unie v současné podobě stojí za jedno velké ...., ale ještě horší jsou ti naši řiťolezci. Nakonec, proč nezlikvidovat poctivé výrobce a distributory, že. :pray:

Petr.D
Znalec
Znalec

Příspěvek od Petr.D » 23 zář 2012, 10:30

Máš naprostou pravdu, EU stojí za hovno a to bez skrupulí. Máme to co máme, když se domlouvali obchodní podmínky, tak za nás bojovalo několik jedinců, kterým víc než na blahu republiky záleželo na dobře placených pozicích, v čele s brýlatým šaškem co bloudil po ulicích Bruselu. Projevilo se to úpadkem a dokonce zánikem některých odvětví, která byla většinou pilířem naši ekonomiky.
Bohudík, EU je odsouzena k zániku a je jen otázkou času kdy to bude a jak moc nás to ještě stačí poznamenat.
"všechny nerašelinné whisky jsou hnus"

Radek
Profesionál
Profesionál

Příspěvek od Radek » 23 zář 2012, 10:39

No, řekl bych že prvotní podstatou problému byla ta prohibice na veškerý prodej alkoholu na území ČR... a současně povolený vývoz. To nemohlo projít.

PS: své soukromé názory na politiku (potažmo na EU) bych sem netahal. Nemá smysl se tu začít hádat i mezi sebou.
Nepochválíš-li se sám, nikdo to za tebe neudělá.

Odpovědět