Jericho Archivist Collection

Vatted whisky - směs jednosladových whisek
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6224
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Jericho Archivist Collection

Příspěvek od Hunter » 09 kvě 2015, 11:58

Jericho blended malt_zpswoudtscq.jpg
Projekt společnosti The Lost Distilelry Company už zde představil Nethar v recenzích na jejich blended malt whisky Auchnagie, Gerston a Stratheden.
Společnost se snaží namíchat své whisky tak, aby chutnaly jako ty z palíren, které již dávno zanikly. Jericho byla palírna působící v letech 1822-1913.
Více se dočtete na jejich webu: http://www.lost-distillery.com/pages/jericho

WhiskyBase:https://www.whiskybase.com/whiskies/whisky/58186
Barva:
Alkohol:46 %
Aroma:Od ovocných vůní, přes mentolové bonbóny, lesní med a borové dřevo inklinuje lehce až do rašeliny. K tomu citrusy, peprmint, jehličnatý les. (85 b)
Chuť:Zprvu nasládlost sherry (v sudech po sherry zrála), pak vysychá, ozve se dřevo, hořká čokoláda, citrusy, v dochuti opět lehce rašelina. (83 b)
Body:84
Shrnutí:Ve vůni mi přišla zajímavější, než pak v chuti, ale musím říct, že mě zaujala, je na ní něco zvláštního, je to takový neotřelý styl, který se těžce k něčemu jinému přirovná, myslím, že mít celou láhev, asi bych se s ní dokázal skamarádit víc. Ochutnána na whiskyfestivalu 2015.
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil

Odpovědět