Safari Whisky

Jaký zajímavý alkohol nabízí černý kontinent?
Shargard

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Shargard »

Přesně to uděláme :lol:
Uživatelský avatar
Jerry1
Profesionál
Profesionál
Příspěvky: 2122
Registrován: 05 dub 2011, 20:11
Bydliště: Mokrá, Brno - venkov

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Jerry1 »

Oni takhle začínali i Japonci, akorát míchali skotskou single malt a japonskou single malt. A dodnes si nechávají dovážet (v malém množství) sladovaný ječmem ze Skotska.
čolek

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od čolek »

Safari sem pořád nekoštoval, nebyla příležitost :( To mám u něho ještě tak 8 single maltek, které čekají na prozkoumání.. Ale Safari je číslo 1 v žebříčku :animals-chickencatch: (vtipný smajlík)
Uživatelský avatar
Nethar
Moudrý administrátor
Moudrý administrátor
Příspěvky: 11788
Registrován: 23 úno 2011, 15:28
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Nethar »

To mi nějak uniklo, že budeš mít možnost i to ochutnat, já myslel, že jste našli akorát na internetu to video :-D Tak to je super, to jsem hrozně zvědavej, jak ta whisky dopadne :-) Nedávno jsem chtěl něco afrického zkusit, Hunter mě odradil, asi naštěstí, ale nezavrhujme předem :-D
Uživatelský avatar
Hunter
Moderátor fóra
Moderátor fóra
Příspěvky: 6759
Registrován: 07 bře 2011, 15:11
Bydliště: Okrouhlá (Schaiba bei Haida)

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od Hunter »

Tak jsem se zase jednou pobavil, na whiskyauction jsem dal filtr podle zemí, nastavil Kenya a tady je výsledek: http://www.whiskyauctionhistory.com/auc ... tionYears=
Někteří sběratelé jsou docela šílenci, dát 35 € za tohle...ale chápu, že to je do sbírky, asi to nikdo nekupuje za účelem pití. :mrgreen:
Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci. Václav Klaus

Obrázek

Rumová kolekce na RumRatings

Vivino profil

Untappd profil
čolek

Re: Safari Whisky - Kenya

Příspěvek od čolek »

Dneska jsem to konečně ochutnal! Zdržím se hodnocení, protože nevím jak to hodnotit jako whisky. Voní a chutná to jako vodka ochucená vanilkovým krémem z buchtiček s krémem. Víc nic. Hnusné to není, ale do whisky to má až příliš daleko.
Odpovědět